Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Ольга Поєдинок взяла участь у зустрічі робочої групи Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій

Ольга Поєдинок взяла участь у зустрічі робочої групи Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій

Адвокатура 18:27 Вт 01.09.20 922 Переглядів Версія для друку

Голова Комітету з питань юридичної освіти, що діє в складі НААУ, Ольга Поєдинок узяла участь у зустрічі робочої групи Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій щодо підготовки комітетських слухань на тему: «Реформування вищої юридичної освіти в Україні: проблеми і перспективи». Захід відбувся 31 серпня 2020 року в режимі онлайн.

Серед основних питань, які були обговорені під час зустрічі, –  стандарт вищої освіти за спеціальністю 081 «Право» для другого (магістерського) рівня вищої освіти, затверджений наказом Міністерства освіти і науки України № 1053 від 17 серпня 2020 року (розміщено за посиланням: https://mon.gov.ua/storage/app/media/vyshcha/standarty/2020/08/081-pravo-magistr.pdf), а також перспективи запровадження єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ) для майбутніх випускників-магістрів за спеціальностями 081 «Право» та 293 «Міжнародне право».

На переконання більшості учасників заходу, затвердження магістерського освітнього стандарту дає можливість активізувати роботу щодо ЄДКІ, зокрема провести його пілотування найближчим часом.

Нагадаємо, що до складу робочої групи з питань методичного, організаційного й аналітичного забезпечення ЄДКІ для майбутніх випускників-магістрів за спеціальностями 081 «Право» та 293 «Міжнародне право»  входять Ольга Поєдинок та Іван Городиський – члени Комітету з питань юридичної освіти, що діє в складі НААУ.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування