Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Міжнародна адвокатська асоціація «Один пояс – один шлях» повідомляє про початок прийому членів до своїх лав

Міжнародна адвокатська асоціація «Один пояс – один шлях» повідомляє про початок прийому членів до своїх лав

Анонси 17:27 Пт 10.07.20 809 Переглядів Версія для друку

Міжнародна адвокатська асоціація «Один пояс – один шлях» (The Belt and Road International Lawyers Association) (BRILA), заснована у грудні 2019 року, повідомляє про початок прийому членів до своїх лав. Одним із членів-засновників організації є НААУ.

Довідково: Міжнародна адвокатська асоціація «Один пояс – один шлях» - The Belt and Road International Lawyers Association (BRILA) була створена за ініціативи Всекитайської асоціації адвокатів (All China Lawyers Association (ACLA)) та є недержавною, неприбутковою міжнародною професійною організацією з добровільним членством для адвокатських фірм, професійних правничих асоціацій, правничих інституцій та індивідуальних адвокатів. Заснована 8 грудня 2019 року в м. Гуаньчжоу, КНР, BRILA складається з 85 членів-засновників з понад 36 країн та регіонів, включаючи ACLA та НААУ, а також адвокатури 31 провінції КНР (автономних районів та муніципалітетів).

Переваги членства в BRILA

BRILA розбудовує платформу для міжнародних обмінів та співробітництва у формі широких консультацій, спільних проектів та взаємовигідної співпраці.

Члени BRILA:

  1. Отримають високоякісну та ефективну підтримку щодо юридичних послуг в межах Belt and Road Initiative (BRI);
  2. Зможуть поглибити взаєморозуміння, розширити власні мережі бізнес-контактів та отримати практичні переваги від Belt and Road Initiative (BRI);
  3. Отримають доступ до висококласних міжнародних семінарів, візитів, тренінгів та проектів.

Як приєднатися до BRILA

Всі бажаючі долучитися до роботи BRILA, повинні мати відповідний досвід щодо юридичних послуг в країнах Belt and Road Initiative (BRI) та бажання підтримувати верховенство права в країнах та регіонах Belt and Road Initiative (BRI).

Ви можете ознайомитися з Положенням про BRILA, ставками членських внесків, знайти форми для заповнення за посиланням нижче за текстом.

 

Надсилайте заповнені форми до secretariat@brilanet.org до 31 липня 2020 року. Після прийому вашої заявки,  вам надійде лист щодо подальших процедур, які необхідно виконати.

Перегляд файлу: Положенням про BRILA

Перегляд файлу: Ставки членських внесків

Перегляд файлу: Форма для заповнення 1

Перегляд файлу: Форма для заповнення 2

Популярні новини

Вестник:Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування