Міжнародна адвокатська асоціація «Один пояс – один шлях» повідомляє про початок прийому членів до своїх лав
Міжнародна адвокатська асоціація «Один пояс – один шлях» (The Belt and Road International Lawyers Association) (BRILA), заснована у грудні 2019 року, повідомляє про початок прийому членів до своїх лав. Одним із членів-засновників організації є НААУ.
Довідково: Міжнародна адвокатська асоціація «Один пояс – один шлях» - The Belt and Road International Lawyers Association (BRILA) була створена за ініціативи Всекитайської асоціації адвокатів (All China Lawyers Association (ACLA)) та є недержавною, неприбутковою міжнародною професійною організацією з добровільним членством для адвокатських фірм, професійних правничих асоціацій, правничих інституцій та індивідуальних адвокатів. Заснована 8 грудня 2019 року в м. Гуаньчжоу, КНР, BRILA складається з 85 членів-засновників з понад 36 країн та регіонів, включаючи ACLA та НААУ, а також адвокатури 31 провінції КНР (автономних районів та муніципалітетів).
Переваги членства в BRILA
BRILA розбудовує платформу для міжнародних обмінів та співробітництва у формі широких консультацій, спільних проектів та взаємовигідної співпраці.
Члени BRILA:
- Отримають високоякісну та ефективну підтримку щодо юридичних послуг в межах Belt and Road Initiative (BRI);
- Зможуть поглибити взаєморозуміння, розширити власні мережі бізнес-контактів та отримати практичні переваги від Belt and Road Initiative (BRI);
- Отримають доступ до висококласних міжнародних семінарів, візитів, тренінгів та проектів.
Як приєднатися до BRILA
Всі бажаючі долучитися до роботи BRILA, повинні мати відповідний досвід щодо юридичних послуг в країнах Belt and Road Initiative (BRI) та бажання підтримувати верховенство права в країнах та регіонах Belt and Road Initiative (BRI).
Ви можете ознайомитися з Положенням про BRILA, ставками членських внесків, знайти форми для заповнення за посиланням нижче за текстом.
Надсилайте заповнені форми до secretariat@brilanet.org до 31 липня 2020 року. Після прийому вашої заявки, вам надійде лист щодо подальших процедур, які необхідно виконати.
Популярні новини
Навчання
Як адвокату не згоріти на роботі: психологиня поділилася порадами
Війна та пов'язані з нею виклики значно посилили психологічне навантаження на адвокатів. Вони щодня стикаються з людським горем, невизначеністю та стресом. Не дивно, що статистика свідчить про високий рівень емоційного вигорання захисників прав людини.
Законодавство
Хто визначатиме доброчесність голови АРМА і за якими критеріями?
Непрозорі вимоги, підходи та механізми відбору кандидатів на посади голови та працівників Агентства з розшуку та менеджменту активів несуть у собі корупційні ризики.
Дискусія
Пріоритетне право на опіку: новий крок до захисту прав дітей і…
Запровадження механізмів завчасного визначення майбутніх опікунів забезпечить реалізацію прав та інтересів дітей, які залишилися без батьківського піклування, а також повнолітніх осіб, які можуть втратити дієздатність внаслідок психічних розладів чи інших обставин.
Законодавство
Втручання у діяльність адвоката: 5 аргументів «за» деталізацію…
Національна асоціація адвокатів України висловила підтримку проекту Закону № 12320 від 16.12.2024 про внесення змін до КУпАП, КК та КПК щодо забезпечення дотримання гарантій адвокатської діяльності».
Самоврядування
Сьогодні останній день сплати адвокатами внеску за 2025 рік
Згідно з п.2.5 Положення про внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування, затвердженого рішенням Ради адвокатів України від 03.02.2017 №4, адвокати сплачують щорічні внески до 31 січня поточного року. Порушення порядку та строків сплати внесків є невиконанням рішення органу адвокатського самоврядування та відповідно вважається дисциплінарним проступком.
Законодавство
Рішення прийматиме управитель, а відповідатиме - власник…
З прийняттям арештованих активів в управління до управителя не мають переходити зобов’язання власника активів, які пов’язані зі здійсненням ним права власності.
Дискусія
Звільнення, переведення, перевірки: що змінилось у трудовому праві
Воєнний стан, який триває у країні вже майже три роки, суттєво вплинув на організацію трудових відносин, які законодавцю довелося адаптувати до нових умов. Але практику застосування нових законів безумовно формують суди.
Законодавство
Поняття сталкінгу має бути юридично визначеним, - Комітет НААУ
Запровадження в Україні кримінальної відповідальності за незаконне переслідування (сталкінг) має на меті імплементацію відповідних положень Стамбульської конвенції. Втім, пропонована диспозиція нової статті Кримінального кодексу містить деякі юридичні вади.