Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Комітет з питань юридичної освіти НААУ запрошує долучитись до проекту: «Практика онлайн», спрямованого на підтримку професійного розвитку студентів-правників

Комітет з питань юридичної освіти НААУ запрошує долучитись до проекту: «Практика онлайн», спрямованого на підтримку професійного розвитку студентів-правників

Анонси 16:00 Пт 12.06.20 1252 Переглядів Версія для друку

Пандемія COVID-19 та пов’язані з нею карантинні обмеження змінили не тільки звичний порядок роботи адвокатів і юридичних компаній, а й організацію навчального процесу в закладах вищої освіти. Студенти не лише вчилися онлайн упродовж половини другого семестру 2019-2020 навчальних років, але й вимушені дистанційно складати заліково-екзаменаційну сесію.

Здавалося б, зараз, коли цей незвичний навчальний рік уже майже позаду, студенти можуть присвятити решту літа відпочинку. Можливо, частина наших майбутніх колег так і зробить, однак решті цей шлях не підходить, оскільки одні будуть проходити виробничу практику, а інші хочуть використати літні канікули для професійного зростання.

Саме тому, враховуючи ймовірність продовження карантину й після 22 червня та пов’язані з ним обмеження, зокрема у питанні налагодження транспортного сполученні, Комітет НААУ з питань юридичної освіти ініціює проект «Практика онлайн», що спрямований на комунікацію між адвокатами, адвокатськими об’єднаннями та студентами-правниками для забезпечення можливості студентами проходити практику в онлайн-режимі. Окрім очевидної користі для студентів, цей проект, сподіваємося, принесе певні «дивіденди» й для адвокатів, адже можна буде «зекономити» робочі місця в офісі та прийняти більше практикантів, не обмежуючись тими, які проживають чи навчаються у тому ж регіоні.

Проект буде реалізовано у декілька етапів, перший з яких передбачає збір інформації серед адвокатів, які бажають долучитися до участі у проекті та надати студентам місце для проходження практики.

Отримана інформація буде розповсюджена серед студентів, які здійснюють навчання за юридичними спеціальностями.

Для того, щоб полегшити процес пошуку практикантів, які якнайкраще відповідають Вашим вимогам, Комітет НААУ з питань юридичної освіти створив анкету https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdIBLEvz1nETyC2YAvryVY4PsRP5DmzSHByzV_4jRt4CTqoGQ/viewform, яку пропонує Вам заповнити, у випадку якщо Ви чи Ваша компанія готові приймати студентів юридичних спеціальностей для проходження практики у віддаленому режимі.

Просимо заповнити цю анкету до 20 червня 2020 року, щоб якнайшвидше долучитися до діяльності НААУ з підтримки студентства на шляху професійного розвитку.

Контакна особа: Ольга Поєдинок +38(067)403-15-00, Галина Мотіна +38(050)106-48-90

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

 

Популярні новини

Вестник:№11 листопад 2021 - Вісник;
Партнерська програма 2021;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування