"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
Комітет з питань юридичної освіти НААУ запрошує долучитись до проекту: «Практика онлайн», спрямованого на підтримку професійного розвитку студентів-правників

Пандемія COVID-19 та пов’язані з нею карантинні обмеження змінили не тільки звичний порядок роботи адвокатів і юридичних компаній, а й організацію навчального процесу в закладах вищої освіти. Студенти не лише вчилися онлайн упродовж половини другого семестру 2019-2020 навчальних років, але й вимушені дистанційно складати заліково-екзаменаційну сесію.
Здавалося б, зараз, коли цей незвичний навчальний рік уже майже позаду, студенти можуть присвятити решту літа відпочинку. Можливо, частина наших майбутніх колег так і зробить, однак решті цей шлях не підходить, оскільки одні будуть проходити виробничу практику, а інші хочуть використати літні канікули для професійного зростання.
Саме тому, враховуючи ймовірність продовження карантину й після 22 червня та пов’язані з ним обмеження, зокрема у питанні налагодження транспортного сполученні, Комітет НААУ з питань юридичної освіти ініціює проект «Практика онлайн», що спрямований на комунікацію між адвокатами, адвокатськими об’єднаннями та студентами-правниками для забезпечення можливості студентами проходити практику в онлайн-режимі. Окрім очевидної користі для студентів, цей проект, сподіваємося, принесе певні «дивіденди» й для адвокатів, адже можна буде «зекономити» робочі місця в офісі та прийняти більше практикантів, не обмежуючись тими, які проживають чи навчаються у тому ж регіоні.
Проект буде реалізовано у декілька етапів, перший з яких передбачає збір інформації серед адвокатів, які бажають долучитися до участі у проекті та надати студентам місце для проходження практики.
Отримана інформація буде розповсюджена серед студентів, які здійснюють навчання за юридичними спеціальностями.
Для того, щоб полегшити процес пошуку практикантів, які якнайкраще відповідають Вашим вимогам, Комітет НААУ з питань юридичної освіти створив анкету https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdIBLEvz1nETyC2YAvryVY4PsRP5DmzSHByzV_4jRt4CTqoGQ/viewform, яку пропонує Вам заповнити, у випадку якщо Ви чи Ваша компанія готові приймати студентів юридичних спеціальностей для проходження практики у віддаленому режимі.
Просимо заповнити цю анкету до 20 червня 2020 року, щоб якнайшвидше долучитися до діяльності НААУ з підтримки студентства на шляху професійного розвитку.
Контакна особа: Ольга Поєдинок +38(067)403-15-00, Галина Мотіна +38(050)106-48-90
Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ
Популярні новини

Законодавство
Тих, хто ототожнює адвокатів з клієнтами, штрафуватимуть – ухвалено…
Публічне ототожнення особою адвоката з клієнтом, якому таким адвокатом надається професійна правнича допомога стане адміністративним правопорушенням, а форми втручання в діяльність адвоката, відповідальність за яке передбачена ст. 397 Кримінального кодексу, - деталізовано.

Навчання
Вимкни справу: чим ризикує адвокат, ігноруючи режим сну
У юридичній практиці складно уникнути перенавантаження: дедлайни, багатозадачність, емоційна робота з клієнтами, публічні виступи. Але саме ці фактори роблять адвокатів особливо вразливими до наслідків хронічного недосипу.

За кордоном
НААУ передала зауваження до імміграційного закону Португалії
Представник Національної асоціації адвокатів України в Португалії Віктор Архіпов обговорив з новообраним головою Ордену адвокатів Португалії Жоао Массано низку питань, що стосуються правового становища українців у країні.

Взаємодія
Адвокати та архівісти об’єдналися для збереження правової…
Національна асоціація адвокатів України, Рада адвокатів Львівської області та Центральний державний історичний архів України у м. Львів підписали Меморандум про співпрацю. Документ відкриває нові можливості для вивчення та популяризації історії української адвокатури, архівних досліджень і створення спільних науково-просвітницьких проектів.

Анонс
Адвокатів запрошують до створення стандартів для ШІ
До 18 липня триває прийом заявок до Юридичного комітету Міжнародної асоціації етики та доброчесності штучного інтелекту (AI Ethics & Integrity International Association, AIEI).

Законодавство
У НААУ оцінили ідею збільшення строків відповідальності за…
Неспроможність держави забезпечити відповідальність за порушення у сфері доступу до інформації, зокрема за несвоєчасне надання, ненадання або надання неповної чи недостовірної інформації у відповідь на адвокатський запит, є не лише питанням свободи слова, а й проблемою доступу до правосуддя.

Різне
Адвокати підсумували тиждень захисту бізнесу велозаїздом
У НААУ завершили тиждень захисту бізнесу незвичним форматом. Після оприлюднення тематичних публікацій і проведення серії круглих столів про наслідки скасування Господарського кодексу адвокати зібралися на підсумкове засідання… у крос-кантрійних перегонах.

Дискусія
Чому в затримці формування КК ВККС адвокати вбачають загрозу…
Для України звичною стала практика, коли норми закону спершу приймаються, а потім нівелюються. Але коли реформа за реформою обирають взірців доброчесності, а їх «святість» порушує будь-які закони, логіка побудови карткового будиночку ламається вщент.