Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Жінки-правники обговорили проблеми гендерної рівності у сфері кримінального права та процесу

Жінки-правники обговорили проблеми гендерної рівності у сфері кримінального права та процесу

Адвокатура 15:22 Пт 20.12.19 767 Переглядів Версія для друку

18 грудня 2019 року за ініціативи Комітету з питань гендерної політики НААУ було проведено зустріч в форматі обміну думками та взаємного обговорення на тему: «Гендерна рівність у сфері кримінального права та процесу: проблеми та ризики. Погляд жінки-адвоката», який об’єднав жінок-правників, які спеціалізуються у сфері кримінального права та процесу.

В ролі спікерів виступили: Ольга Просянюк – адвокат, керуючий партнер АО «AVER LEX», Голова Комітету з питань гендерної політики НААУ (модератор заходу); Анжеліка Моісєєва – адвокат, партнер GOLAW, Голова Комітету з кримінального права та процесу НААУ; Наталія Пліса – адвокат, Голова Комітету з гуманітарних питань та творчих ініціатив НААУ; Элеонора Салова – адвокат АО «Ader Haber»; Анна Осадча – адвокат АО «Клочков і партнери»; Лілія Мамедова – студентка IV курсу спеціалізація «Кримінальне право».

Відкриваючи захід Ольга Просянюк ознайомила присутніх з історією створення Комітету з питань гендерної політики, а також зазначила, що одним з основних його завдань є сприяння забезпеченню рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у всіх сферах життя, а також покращення обізнаності щодо гендерної проблематики, підвищення рівня гендерної чутливості серед адвокатів і майбутніх правників.

Серед питань, які були обговорені в ході зустрічі: причини, які спонукали обрати кримінальну практику; виклики з якими стикалися під час навчання (реакція рідних, одногрупників, викладачів); наявність конфліктних ситуації з колегами-чоловіками через упереджене ставлення останніх до жіночої статі; реакцію на участь у справі спікерок, з огляду на їхню стать з боку процесуальних опонентів (слідчих, прокурорів, суддів та інших); виклики з якими стикалися в процесі побудови кар’єри на різних етапах; чи були випадки відмов клієнтів від співпраці через стать і, навпаки, акцент на співпраці зі cпікеркою, як жінкою.

В ході зустрічі спікерки також презентували власний досвід подолання гендерних стереотипів.

Під час заходу всі присутні мали змогу долучитися до обговорення, поділитися власним досвідом та висловити свій погляд на означену проблематику.

За результатами зустрічі присутні погодили необхідність та важливість продовження проведення аналогічних зустрічей в майбутньому.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№7-8 серпень 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування