Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - В Одесі проведено першу очну зустріч для другої групи адвокатів-учасників проекту «Внутрішнє переміщення в Україні: розробка тривалих рішень»

В Одесі проведено першу очну зустріч для другої групи адвокатів-учасників проекту «Внутрішнє переміщення в Україні: розробка тривалих рішень»

Адвокатура 16:46 Пн 09.09.19 929 Переглядів Версія для друку

05 вересня  2019 року у м. Одеса Національною асоціацією адвокатів України (Координатором програми Ради Європи HELP від НААУ, Комітетом підвищення професійної кваліфікації адвокатів при Національній асоціації адвокатів України) спільно з Радою Європи в рамках проекту «Внутрішнє переміщення в Україні: розробка тривалих рішень» було  проведено першу очну зустріч для другої групи адвокатів-учасників  за вказаною тематикою.

З вітальним словом виступила Христова Ганна, керівниця Проекту Ради Європи «Внутрішнє переміщення в Україні: розробка тривалих рішень”, яка акцентувала увагу на актуальності даної тематики, активності застосування принципів Ради Європи у національній судовій практиці, українських здобутках у нормотворчому регулюванні питань внутрішнього переміщення у порівнянні з досвідом інших країн, та особливо на важливості удосконалення своєї компетенції адвокатами, які в першу чергу надають правничу допомогу внутрішньо переміщеним особам.

Член Ради адвокатів Одеської області Олена Джабурія привітала учасників заходу, підкресливши, що група  зібралася за покликом душі і для поглибленого вивчення даної теми та виразила думку про необхідність консолідації всієї адвокатської спільноти проти скасування виключеного права адвокатів на представництво в суді.  

Прямим включенням зі Страсбургу у режимі відео конференції учасників тренінгу привітала співробітник Секретаріату HELP Ана Медарска-Лазова, яка ознайомила учасників з роллю, завданнями  та методологією навчання за програмою HELP.   

Тренерами заходу та тьюторами дистанційного курсу є експерти Ради Європи Олена Сібільова – Координатор програми Ради Європи HELP від адвокатури України та  Юлія Лісова – розробник української версії курсу «Внутрішньо переміщені особи».

Учасниками тренінгу виступили досвідчені адвокати з профільних громадських організацій, благодійних фондів, адвокати, більшість з яких є внутрішньо переміщеними особами або які спеціалізуються на допомозі внутрішньо переміщеним особам, що мають безцінний власний досвід та високу вмотивованість у проходженні курсу.

Впродовж тренінгу учасники ознайомилися з міжнародними та європейськими стандартними захисту прав внутрішньо переміщених осіб, питаннями визначення юрисдикції для належного захисту прав людини у міжнародних судах, національною судовою практикою по основним категоріям справ у даній сфері, окремими рішеннями Європейського суду з прав людини. 

Додатково учасників тренінгу було ознайомлено з платформою та іншими курсами програми HELP, детально обговорено модулі навчального курсу, що будуть проходити учасники для опанування різних сфер регулювання та надання правничої допомоги ВПО. Впродовж 8 тижнів учасники будуть проходити дистанційний курс на платформі HELP.

За результатами успішного проходження дистанційного курсу учасники отримають сертифікат від Ради Європи та сертифікат про підвищення кваліфікації на тренінгу Національної асоціації адвокатів України.

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2019 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2018;
Партнерська програма 2019;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування