Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - З нагоди 1-ої річниці NextGen НААУ відзначила подяками молодих адвокатів

З нагоди 1-ої річниці NextGen НААУ відзначила подяками молодих адвокатів

Адвокатура 14:34 Ср 21.08.19 1102 Переглядів Версія для друку

З нагоди 1-ої річниці діяльності молодіжного комітету UNBA NextGen Національна асоціація адвокатів відзначила подяками молодих адвокатів, суддів, юристів, які від самого старту активно долучилися до участі в освітніх проектах, допомагали об’єднувати молоде покоління адвокатів довкола цілей професійного розвитку та кар’єрного зростання,  консолідували молоді спільноти у регіонах України.

Нагороди було вручено під час урочистого заходу 2019 Young Lawyers` Summer Gathering. Церемонія відбулася за участю заступника Голови НААУ, РАУ Олексія Кухаря, голови Ради старійшин НААУ Галини Ковбасінської, голови та заступника голови NextGen Владислава Білоцького  та Катерини Ковалевської.

Подяки НААУ отримали адвокати Анатолій Грабовий, Олена Льошенко (автор майстер-класу для NextGen з практики ЄСПЛ), Діана Назаренко (секретар Ради адвокатів м. Києва), Євген Мороз (лідер молодої команди адвокатів NewGen у Дніпропетровській області), Майя Святашова (автор майстер-класу для NextGen з податкового права), Андрій Смирнов (автор майстер-класу для NextGen «Робота адвоката у справах з політичною складовою»), Алла Філатова (адвокат, лідер NextGen у Рівненській області).

Подяки також отримали Тетяна Репеде (керівник ГО «Здорове дитинство без меж» , учасник адвокатської ініціативи «СтопБулінг»), помічники адвоката Олеся Монько і Катерина Раєвська, молоді юристи Віталій Панчик, Валентин Рижак і Маргарита Кравчук (секретар Комітету NextGen у 2018 році). Суддя -спікер Окружного адміністративного суду м. Києва Богдан Санін отримав подяку за участь в організації спільного заходу NextGen і ОАСК з питань професійної етики.

Всього з нагоди першого року діяльності молодіжного проекту НААУ подяками нагороджено 24 людини.

Більше фото з церемонії вручення нагород можна переглянути тут

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування