Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Розпочався спільний форум НААУ і Федеральної палати адвокатів Німеччини з кримінального права та процесу

Розпочався спільний форум НААУ і Федеральної палати адвокатів Німеччини з кримінального права та процесу

Адвокатура 13:08 Пт 19.07.19 1003 Переглядів Версія для друку

19 липня НААУ, ВКДКА, Комітет НААУ з міжнародних зв"язків, секція НААУ з кримінального права спільно з Федеральною палатою адвокатів Німеччини проводять інформаційно-дискусійний захід з кримінального права та процесу.

Дискусію відкрили Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова, голова ВКДКА Сергій Вилков та Директор міжнародної галузі Федеральної палати адвокатів Німеччини адвокат д-р Вероніка Хоррер.

Тематика семінару присвячена адвокатській практиці у кримінальних провадженнях у Німеччині та Україні.

У вітальному слові голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова відзначила системну багаторічну співпрацю між Національною асоціацією адвокатів України та Федеральною палатою адвокатів Німеччини.

«Наші німецькі друзі вже багато років надають нам допомогу , і , на нашу спільну думку, такі заходи, як сьогоднішній, нас збагачують взаємно. Тому що у кожного є прискіпливий аналіз власного національного законодавства, певний інструментарій, як використовувати прогалини в законодавстві на користь людей, яких ми захищаємо, креативно використовувати практику, щоб наша професія проявлялася всіма гранями ефективності і фаховості», - сказала Лідія Ізовітова. Вона також наголосила на тому, що цей форум вперше проводиться за новою системою підвищення кваліфікації адвокатів, яка переводить більшість адміністративних функцій в онлайн-формат.

Голова ВКДКА Вилков запропонував розширити тематику дискусії, аби включити такі нагальні питання, як зміни до процесуального законодавства та права адвокатів, посилення процесуальних прав захисників у ході реформи, яка знову очікує на національне процесуальне законодавство.

«Є поняття революційної доцільності, коли впроваджуються зміни до законодавства, аде для нас, адвокатів, насамперед є поняття верховенства права, і воно вище будь-якої революційної доцільності», -наголосив голова ВКДКА.

Він закликав обговорити з іноземними колегами порядок обшуку в адвокатів, аби напрацювати стандарти, які б гарантували дотримання адвокатської таємниці слідчими органами, напрацювати ефективні важелі захисту прав громадян, адже адвокатура сама протистоїть обвинувальній системі, на стороні якої здебільшого виступає і суд.  

Директор департаменту міжнародного співробітництва BRAK Вероніка Хоррер зазначила, що співпраця з українською адвокатурою з 2012 року еволюціонувала у взаємний діалог, в якому збагачуються обидві сторони.

«Наш міжнародний відділ великий і ми підтримуємо відносини з понад 50 країнами за різними програмами. М працюємо з НААУ з 2012 року, за цей час ми провели велику кількість консультацій конференцій, семінарів. Ми працюємо з великим задоволенням і вважаємо українську адвокатуру передовою не лише у Східній Європі,  але і в Західній. Ми сприймаємо нашу співпрацю як діалог між колегами і виносимо багато корисного і для нашої організації, яка представляє понад 160 тисяч німецьких адвокатів», -сказала пані Хоррер.

Відповідно до програми форуму, основним спікером дискусії є адвокат Отмар Кюрі, який виступатиме з доповідями про особливості кримінального провадження у Німеччині. Отмар Кюрі є відомим в Німеччиині адвокатом з кримінальної практики, 12 років очолював адвокатську колегію Гамбурга і є багаторічним керівником комітету з професійних прав адвокатів у BRAK.

Дві дискусійні панелі присвячені порівняльному аналізу особливостей захисту в умовах недобросовісної процесуальної діяльності слідчого і прокурора в Україні та Німеччині; та діяльності адвоката у кримінальному провадженні на стадії визначення стратегії роботи із доказами в Україні та Німеччині

Голова секції НААУ з кримінального права Анжеліка Моісеєва виступить з доповіддю про  особливості захисту в умовах недобросовісної процесуальної діяльності слідчого і прокурора. Член Ради адвокатів України Оксана Каденко доповідатиме про діяльність адвоката у кримінальному провадженні на стадії визначення стратегії роботи із доказами. Дискусія завершиться темою «Захист в кримінальному процесі Федеральної палати адвокатів Німеччини».

Захід акредитовано Експертною радою НААУ. Адвокати отримають за участь у заході 7 балів.

Програма форуму

 

 

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування