Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Підтримка колег із буремного Сходу

Підтримка колег із буремного Сходу

Інфо для ЗМІ 14:51 Пт 26.12.14 3299 Переглядів Версія для друку

24 грудня 2014 р. відбулось чергове засідання Комітету захисту професійних прав адвокатів та реалізації гарантій адвокатської діяльності Ради адвокатів Київської області, який за громадськими показниками по Україні є однією з лідируючих структур регіональних органів адвокатського самоврядуванні в контексті захисту прав адвокатів.

Заступник Голови Комітету Андрій Грубський оповістив про непоодинокі факти чинення тиску на адвокатів Київської області з боку правоохоронних органів, в т.ч. Генеральної прокуратури України. За результатами обговорення члени Комітету створили робочу групу для розробки проектів звернень з метою захисту професійних прав колег. Голова Ради адвокатів Київської області Петро Бойко висловив підтримку цієї ініціативи та зауважив, що Комітет має активно та якісно протистояти фактам порушення професійних прав адвокатів, але без наміру сприяти їхній незаконної діяльності, якщо остання буде мати місце.

Адвокат, член Комітету Марія Островська представила колегам адвоката із сумнозвісного міста Антрацит Луганської області, – Валерія Соломіна, з яким познайомилась в рамках створеного НААУ гуманітарного Координаційного центру з допомоги адвокатам Сходу та їхнім родинам. Пані Островська закликала членів Комітету за можливості залучати колегу до будь-якої правової роботи з метою корпоративної єдності та підтримки, адже внаслідок печальних подій на Сході країни адвокат став вимушеним переселенцем та втратив роботу. Члени Комітету схвально відгукнулись та підтримали цю ініціативу, одразу запропонувавши колезі варіанти залучення до професійної праці. Зокрема, адвокат Леонід Топал запропонував пану Соломіну розділити з ним власне робоче місце в офісі у м. Буча Київської області. Андрій Грубський запросив луганського колегу на зустріч для обговорення конкретних аспектів спеціалізації та справ з надання правової допомоги.

Питання із прийняття розробленого Марією Островською та Андрієм Грубським пакету локальних нормативних актів Комітету відклали до приїзду Голови Комітету Іллі Костіна, який має повернутись із зони АТО, куди ним було організовано автопоїзд адвокатів з передачі гуманітарної допомоги колегам та іншим українським бійцям.

Також на засіданні Комітету Грамотами Голови Ради адвокатів Київської області за проявлений професіоналізм у захисті прав і свобод людини були нагороджені найбільш визначні члени Комітету – Ганна Зосименко, Олександр Винокуров, Валентин Вілінській, Леся Пискун та інші адвокати.

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2021 - Вісник;
Партнерська програма 2021;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування