Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Адвокатура Києва як приклад самоочищення

Адвокатура Києва як приклад самоочищення

Адвокатура 17:15 Пт 24.06.16 2172 Переглядів Версія для друку

Спеціальна тимчасова комісія з перевірки діяльності органів адвокатського самоврядування міста Києва встановила відсутність законно створеної  кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури в м. Києві, незважаючи на небажання місцевої Ради адвокатів співпрацювати з комісією.

Про це заявив Головуючий у цій комісії член Ради адвокатів України Роман Афанасьєв.

Роман Афанасьєв повідомив, що створена рішенням РАУ комісія встановила відсутність факту реєстрації положення про КДКА м. Києва, яке було затверджене Радою адвокатів. Немає факту створення КДКА у м. Києві як регіонального органу адвокатського самоврядування. Натомість з 2012 року продовжила працювати громадська організація з невластивими функціями, притаманними виключно органу адвокатського самоврядування.

Під час проведення перевірки діяльності громадської організації, якою є Київська міська КДКА, її засновники зробили лише один крок — зміну назви цієї організації на таку, що передбачена законом для органу адвокатського самоврядування. “Проте, інші суттєві вимоги не виконані, а створено видимість виправлення ситуації”, - констатував Роман Афанасьєв.

Окрім того, при Раді адвокатів м. Києва спільно з громадською організацією Київською міською КДКА було створено комерційну структуру - ТОВ “Центр підвищення кваліфікації і стажування адвокатів”, який здійснював діяльність по стажуванню та підвищенню квалфікації, стягуючи відповідну плату. Фактично, комерційна структура перебрала функції органу адвокатського самоврядування, що також суперечить вимогам законодавства.

Комісія вказала на такі порушення та рекомендувала РАУ утворити орган адвокатського самоврядування в м. Києві - КДКА м. Києва. Впродовж двох місяців буде скликано позачергову конференцію, яка сформує персональний склад КДКА м. Києва.

Популярні новини

Вестник:№7-8 серпень 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування