"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
Як молодому адвокату будувати особистий бренд у соцмережах – панельна дискусія

Люди схильні довіряти адвокатам, які мають упізнаваний особистий бренд. Він допомагає залучати нових клієнтів, які шукають спеціаліста з певними навичками та досвідом.
Молодіжний комітет НААУ - UNBA NextGen організував та провів панельну дискусію на тему «Побудова особистого бренду молодим адвокатом в соціальних мережах».
Рекомендації з ефективного використання соціальних мереж для досягнення професійних цілей надала експерт з SMM (просування в соціальних мережах, створення контенту) Анна Початовська.
Вона ознайомила учасників зі стратегіями розвитку персонального бренду, наголосила на важливості вибору платформи (LinkedIn, Facebook, Instagram, тощо) залежно від цільової аудиторії. Зокрема, розповіла про підтримку професійного тону спілкування, участь у професійних групах та асоціаціях, публікацію відгуків клієнтів з дотриманням конфіденційності.
А.Початовська також зауважила, що особистий бренд допоможе адвокату розширити свою мережу контактів та відкрити нові можливості для кар'єрного зростання. А оскільки люди цінують досвід та репутацію, адвокати з сильним особистим брендом можуть встановлювати вищі гонорари за свої послуги.
Для адвокатів створення відео в TikTok може бути ефективним способом підвищення упізнаваності, залучення нових клієнтів та демонстрації своєї експертизи. Досвідом побудови особистого бренду в цій соцмережі поділився заступник голови Молодіжного комітету НААУ – UNBA NextGen Владислав Кормушин. Він надав адвокатам кілька рекомендацій стосовно того, як визначати цільову аудиторію та цілі: хто ваші потенційні клієнти, які теми їх цікавлять, які саме цілі ви хочете досягти?
Адвокат закликав створювати цікавий та інформативний контент. Для цього необхідно генерувати короткі та динамічні відео, пояснювати складні юридичні питання простими словами, відповідати на поширені запитання клієнтів, ділитись порадами та рекомендаціями, використовувати гумор та креативність. При цьому не можна забувати про професійний тон, а також пам'ятати про етичні норми та професійну відповідальність.
Під час заходу заступник голови UNBA NextGen також представив Аліну Черкащенко як новопризначеного регіонального представника комітету у Полтавській області.
Аби першим отримувати новини адвокатури, підпишіться на канал Національної асоціації адвокатів України у Telegram.
Популярні новини

Різне
Адвокати підсумували тиждень захисту бізнесу велозаїздом
У НААУ завершили тиждень захисту бізнесу незвичним форматом. Після оприлюднення тематичних публікацій і проведення серії круглих столів про наслідки скасування Господарського кодексу адвокати зібралися на підсумкове засідання… у крос-кантрійних перегонах.

Дискусія
Чому в затримці формування КК ВККС адвокати вбачають загрозу…
Для України звичною стала практика, коли норми закону спершу приймаються, а потім нівелюються. Але коли реформа за реформою обирають взірців доброчесності, а їх «святість» порушує будь-які закони, логіка побудови карткового будиночку ламається вщент.

Дискусія
Експерти мають винятковий потенціал, який варто розвивати спільно…
Професії адвоката і експерта можуть і повинні розвиватися, навчаючись одна в одної, обмінюючись досвідом та кращими практиками. Разом ми зможемо побудувати сильну, незалежну та ефективну систему правосуддя, гідну європейської України.

Взаємодія
У вихідні не працюватимуть електронні судові сервіси
На суботу, 12 липня, заплановано глобальні роботи на інфраструктурі ДП «Інформаційні судові системи». У звʼязку із цим, в цей день з продовженням на 13 липня, можуть бути недоступні сервіси електронного суду, електронного кабінету та інші.

Дискусія
Як пережити скасування ГК без утрат — радили адвокати за круглим…
Що зміниться для бізнесу після скасування Господарського кодексу? Як тепер укладати договори, хто нестиме відповідальність, як захищати інтереси у спорах і чим компенсувати втрату спеціального регулювання?

Дискусія
Прозорі правила будівельної галузі: навіщо Україні Містобудівний…
Українське містобудівне законодавство залишається фрагментарним, суперечливим і непридатним до завдань відбудови. Тож ідея кодифікації викликає значний інтерес і серед юристів, і серед фахівців будівельної галузі.

Дискусія
Укріплення суверенітету країни потребує нової моделі формування…
Модель конкурсної комісії з добору членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів, запроваджена як антикризова, себе вичерпала. Бездіяльність ВРП щодо формування нового складу КК, відсутність відповідальності та наявні ознаки політичного впливу свідчать: повноваження мають бути передані безпосередньо законодавчо визначеним субʼєктам формування ВККС.

Законодавство
Аграрна підтримка не може зводитися до досягнення KPI – Комітет НААУ
Підміна державної аграрної політики орієнтацією на показники ігнорує реальні потреби сільського господарства в умовах війни.