"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
Як молодому адвокату будувати особистий бренд у соцмережах – панельна дискусія

Люди схильні довіряти адвокатам, які мають упізнаваний особистий бренд. Він допомагає залучати нових клієнтів, які шукають спеціаліста з певними навичками та досвідом.
Молодіжний комітет НААУ - UNBA NextGen організував та провів панельну дискусію на тему «Побудова особистого бренду молодим адвокатом в соціальних мережах».
Рекомендації з ефективного використання соціальних мереж для досягнення професійних цілей надала експерт з SMM (просування в соціальних мережах, створення контенту) Анна Початовська.
Вона ознайомила учасників зі стратегіями розвитку персонального бренду, наголосила на важливості вибору платформи (LinkedIn, Facebook, Instagram, тощо) залежно від цільової аудиторії. Зокрема, розповіла про підтримку професійного тону спілкування, участь у професійних групах та асоціаціях, публікацію відгуків клієнтів з дотриманням конфіденційності.
А.Початовська також зауважила, що особистий бренд допоможе адвокату розширити свою мережу контактів та відкрити нові можливості для кар'єрного зростання. А оскільки люди цінують досвід та репутацію, адвокати з сильним особистим брендом можуть встановлювати вищі гонорари за свої послуги.
Для адвокатів створення відео в TikTok може бути ефективним способом підвищення упізнаваності, залучення нових клієнтів та демонстрації своєї експертизи. Досвідом побудови особистого бренду в цій соцмережі поділився заступник голови Молодіжного комітету НААУ – UNBA NextGen Владислав Кормушин. Він надав адвокатам кілька рекомендацій стосовно того, як визначати цільову аудиторію та цілі: хто ваші потенційні клієнти, які теми їх цікавлять, які саме цілі ви хочете досягти?
Адвокат закликав створювати цікавий та інформативний контент. Для цього необхідно генерувати короткі та динамічні відео, пояснювати складні юридичні питання простими словами, відповідати на поширені запитання клієнтів, ділитись порадами та рекомендаціями, використовувати гумор та креативність. При цьому не можна забувати про професійний тон, а також пам'ятати про етичні норми та професійну відповідальність.
Під час заходу заступник голови UNBA NextGen також представив Аліну Черкащенко як новопризначеного регіонального представника комітету у Полтавській області.
Аби першим отримувати новини адвокатури, підпишіться на канал Національної асоціації адвокатів України у Telegram.
Популярні новини

За кордоном
Тимчасовий захист, робота, навчання: що українцям варто знати про…
Яка процедура отримання статусу тимчасового захисту у Франції та Великій Британії? Коли можуть відмовити у його наданні та чи реально оскаржити таке рішення? Які є варіанти легалізації та зміни статусу? Що з працевлаштуванням, навчанням та бізнес-можливостями?

Регіони
У Львові зʼявився унікальний освітній простір для…
У Навчально-науковому інституті права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» урочисто відкрили навчальну аудиторію «Історія адвокатури України».

Видання
Бюлетень Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики…
Комітет медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ підготував бюлетень за грудень 2024 - березень 2025 року.

Навчання
Лайфхаками організації робочого місця поділилися адвокати
Успішний адвокат завжди організований та відповідальний. Він опора та осередок спокою для свого клієнта. Ефективність його роботи часто залежить не лише від знань і навичок, а й від порядку в робочому просторі.

Дискусія
Як молодому адвокату будувати особистий бренд у соцмережах –…
Люди схильні довіряти адвокатам, які мають упізнаваний особистий бренд. Він допомагає залучати нових клієнтів, які шукають спеціаліста з певними навичками та досвідом.

Видання
Опубліковано черговий номер Вісника НААУ за березень 2025 року
Публікуємо черговий номер Вісника НААУ за березень 2025 року

Гарантії діяльності
«Військові адвокати» не мають нічого спільного з адвокатурою –…
Діяльність «військових адвокатів», які силоміць «відбивають» мобілізованих військовозобов’язаних у ТЦК, не має жодного стосунку до адвокатської практики, заснованої на принципах верховенства права та законності.

Дискусія
Як підвищити ефективність виконання судових рішень — обговорили на…
Сьогодні існує необхідність посилення повноважень суддів у процесі контролю за виконанням судових рішень. Які інструменти для цього вже є, а що можна було б запровадити?