Комітет НААУ з питань інвестиційної діяльності отримав нового очільника | НААУ

Комітет НААУ з питань інвестиційної діяльності отримав нового очільника

Призначення
17:00 Пт 19.01.24 6490 Переглядів
Версія для друку

Головою Комітету Національної асоціації адвокатів України з питань інвестиційної діяльності та приватизації призначено адвоката Андрія Шабельнікова.

Відповідне розпорядження від 17.01.2024 № 7 підписала голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова.

А.Шабельніков має більш ніж двадцятирічний досвід роботи у сфері захисту бізнесу, інвестиційного та приватизаційного права, а також супроводу діяльності підприємств, установ та організацій.

«Інвестиції в українську економіку є надважливим завданням в рамках післявоєнної відбудови країни. Тому ми з колегами в рамках роботи Комітету зробимо усе можливе для забезпечення прав потенційних інвесторів, - говорить новообраний голова. – Українці довели, що вони здатні швидко розвивати власну економіку, проходячи за роки той шлях, який розвинені країни проходили за десятиліття навіть попри війну. Та сьогодні ми свідомі того, що без потужних іноземних інвестицій неможливо швидко відбудувати країну. Тому попереду в нас багато роботи. Однак я абсолютно переконаний в тому, що спільними зусиллями ми досягнемо значних результатів».

Андрій Шабельніков впевнений, що Комітет з питань інвестиційної діяльності та приватизації в подальшому братиме активну участь в справі покращення інвестиційного клімату та розвитку приватизаційних процесів в Україні. Налагодження співпраці як з національними так і  міжнародними організаціями у сфері бізнесу та інвестицій стануть пріоритетом діяльності новообраного голови. В рамках реалізації поставлених цілей планується проведення заходів, публічних обговорень, а також підготовка конкретних пропозицій у формі законопроектів.

Якщо ви бажаєте долучитись до роботи Комітету, просимо надсилати резюме та мотиваційний лист на електронну пошту члена команди координатора комітетів НААУ Альоні Бузюн: a.buzuyn@unba.org.ua.

Аби першим отримувати новини адвокатури, підпишіться на канал Національної асоціації адвокатів України у Telegram.

Популярні новини

Дискусія

Принцип безперервності влади під час війни дослідили на круглому…

Дотримання принципу інституційної безперервності влади в Україні є надзвичайно важливим в нинішніх воєнних умовах, адже позбавлення легітимності української влади є одним з очевидних пріоритетів агресора не лише для пропаганди, а й дискредитації на міжнародній арені.

17:58 Ср 17.04.24 237

Cудова практика

Трудові спори у 2024 році: на що звертає увагу ВС

Зменшення замовлень у підприємства після введення воєнного стану на території України не свідчить про неможливість роботодавця забезпечити роботою працівника, тому призупинення трудового договору з ним є незаконним.

17:28 Вт 16.04.24 1838

Анонс

Про нові правила фінмоніторингу у ЄС розповідають адвокатам ELF та CCBE

У Європейському Союзі завершується робота над пакетом змін з питань фінансового моніторингу. Тож незабаром наберуть чинності оновлені правила запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом. Чого слід чекати?

14:54 Вт 16.04.24 1935

Законодавство

Свідоцтво адвоката пропонують викладати у Дію - проект закону

Зважаючи на досвід розміщення документів у Єдиному державному веб порталі електронних послуг, у Верховній Раді пропонують закріпити можливість відображення свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю та посвідчення адвоката на порталі Дія.

17:14 Пн 15.04.24 3564

Привітання

У другому Турнірі із судових дебатів визначено переможців

Молодіжний Комітет НААУ – UNBA NextGen оголосив переможців другого Турніру із судових дебатів, участь у якому брали студенти юридичних вишів.

16:36 Пн 15.04.24 3523

Законодавство

Адвокати знайшли юридичний ляп в останніх змінах до КПК

Через помилки у юридичній техніці, що були допущені під час внесення чергових змін до Кримінального процесуального кодексу, можуть порушуватися права осіб, що тримаються в установах попереднього ув’язнення або виконання покарань.

13:32 Пн 15.04.24 3701

Законодавство

Якщо строк розслідування закінчився, справа має бути закрита, -…

Міністерство юстиції в рамках приведення законодавства до стандартів ЄС опрацьовує ідею скасування однієї з підстав закриття кримінального провадження, а саме - закінчення строку досудового розслідування. У НААУ попереджають про порушення прав підозрюваного.

15:52 Пт 12.04.24 8494

Дискусія

Підготовче судове засідання: поради адвокатам

Щодня відбуваються десятки підготовчих судових засідань у кримінальних справах, в абсолютній більшості яких беруть участь адвокати. Принципово важливим є те, щоб кожен захисник, який залучається до підготовчого судового засідання, усвідомлював значення такої стадії процесу та вмів ефективно підготувати себе та клієнта до участі в ньому.

16:41 Чт 11.04.24 8804

Вестник:№3 березень 2024 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл