Комітет НААУ з питань інвестиційної діяльності отримав нового очільника
Головою Комітету Національної асоціації адвокатів України з питань інвестиційної діяльності та приватизації призначено адвоката Андрія Шабельнікова.
Відповідне розпорядження від 17.01.2024 № 7 підписала голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова.
А.Шабельніков має більш ніж двадцятирічний досвід роботи у сфері захисту бізнесу, інвестиційного та приватизаційного права, а також супроводу діяльності підприємств, установ та організацій.
«Інвестиції в українську економіку є надважливим завданням в рамках післявоєнної відбудови країни. Тому ми з колегами в рамках роботи Комітету зробимо усе можливе для забезпечення прав потенційних інвесторів, - говорить новообраний голова. – Українці довели, що вони здатні швидко розвивати власну економіку, проходячи за роки той шлях, який розвинені країни проходили за десятиліття навіть попри війну. Та сьогодні ми свідомі того, що без потужних іноземних інвестицій неможливо швидко відбудувати країну. Тому попереду в нас багато роботи. Однак я абсолютно переконаний в тому, що спільними зусиллями ми досягнемо значних результатів».
Андрій Шабельніков впевнений, що Комітет з питань інвестиційної діяльності та приватизації в подальшому братиме активну участь в справі покращення інвестиційного клімату та розвитку приватизаційних процесів в Україні. Налагодження співпраці як з національними так і міжнародними організаціями у сфері бізнесу та інвестицій стануть пріоритетом діяльності новообраного голови. В рамках реалізації поставлених цілей планується проведення заходів, публічних обговорень, а також підготовка конкретних пропозицій у формі законопроектів.
Якщо ви бажаєте долучитись до роботи Комітету, просимо надсилати резюме та мотиваційний лист на електронну пошту члена команди координатора комітетів НААУ Альоні Бузюн: a.buzuyn@unba.org.ua.
Аби першим отримувати новини адвокатури, підпишіться на канал Національної асоціації адвокатів України у Telegram.
Популярні новини
Навчання
Як адвокату не згоріти на роботі: психологиня поділилася порадами
Війна та пов'язані з нею виклики значно посилили психологічне навантаження на адвокатів. Вони щодня стикаються з людським горем, невизначеністю та стресом. Не дивно, що статистика свідчить про високий рівень емоційного вигорання захисників прав людини.
Законодавство
Хто визначатиме доброчесність голови АРМА і за якими критеріями?
Непрозорі вимоги, підходи та механізми відбору кандидатів на посади голови та працівників Агентства з розшуку та менеджменту активів несуть у собі корупційні ризики.
Дискусія
Пріоритетне право на опіку: новий крок до захисту прав дітей і…
Запровадження механізмів завчасного визначення майбутніх опікунів забезпечить реалізацію прав та інтересів дітей, які залишилися без батьківського піклування, а також повнолітніх осіб, які можуть втратити дієздатність внаслідок психічних розладів чи інших обставин.
Законодавство
Втручання у діяльність адвоката: 5 аргументів «за» деталізацію…
Національна асоціація адвокатів України висловила підтримку проекту Закону № 12320 від 16.12.2024 про внесення змін до КУпАП, КК та КПК щодо забезпечення дотримання гарантій адвокатської діяльності».
Самоврядування
Сьогодні останній день сплати адвокатами внеску за 2025 рік
Згідно з п.2.5 Положення про внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування, затвердженого рішенням Ради адвокатів України від 03.02.2017 №4, адвокати сплачують щорічні внески до 31 січня поточного року. Порушення порядку та строків сплати внесків є невиконанням рішення органу адвокатського самоврядування та відповідно вважається дисциплінарним проступком.
Законодавство
Рішення прийматиме управитель, а відповідатиме - власник…
З прийняттям арештованих активів в управління до управителя не мають переходити зобов’язання власника активів, які пов’язані зі здійсненням ним права власності.
Дискусія
Звільнення, переведення, перевірки: що змінилось у трудовому праві
Воєнний стан, який триває у країні вже майже три роки, суттєво вплинув на організацію трудових відносин, які законодавцю довелося адаптувати до нових умов. Але практику застосування нових законів безумовно формують суди.
Законодавство
Поняття сталкінгу має бути юридично визначеним, - Комітет НААУ
Запровадження в Україні кримінальної відповідальності за незаконне переслідування (сталкінг) має на меті імплементацію відповідних положень Стамбульської конвенції. Втім, пропонована диспозиція нової статті Кримінального кодексу містить деякі юридичні вади.