Обрано перших стипендіатів конкурсу з аграрного та земельного права | НААУ

Обрано перших стипендіатів конкурсу з аграрного та земельного права

Підтримка
14:17 Чт 12.10.23 9882 Переглядів
Версія для друку

У 2023 році всеукраїнську стипендію ім. Олександра Поліводського у сфері аграрного та земельного права отримали двоє студентів-юристів, які підготували роботу на тему «Огляд змін для суб’єктів аграрного права за Законом № 1914-ІХ».

Відповідне рішення ухвалила стипендіальна комісія 10 жовтня за підсумками оцінки п’яти робіт, представлених на конкурс цього року.

Нагадаємо, аби заохотити талановиту молодь до вивчення та розвитку аграрного та земельного права, Благодійний фонд імені адвоката Олександра Поліводського оголосив конкурс на здобуття всеукраїнської стипендії для аспірантів та студентів-юристів. Стипендія була заснована на честь вшанування пам’яті талановитого викладача, науковця та адвоката, який загинув у квітні 2023 року, захищаючи Україну. Стипендія призначається одноразово щорічно та виплачується переможцю за результатами конкурсу в національній валюті у сумі еквівалентній одній тисячі доларів США. Фонд стипендії формується за рахунок благодійних внесків.

Цього року до складу стипендіальної комісії увійшли голова правління благодійного фонду Станіслава Поліводська, яка очолила роботу комісії, представники Комітету НААУ з питань аграрного, земельного та довкілевого права Віктор Кобилянський, Софія Шутяк та Дмитро Навроцький, а також керуючий партнер київського офісу Baker McKenzie Сергій Чорний.

Під час обговорення претендентів вони засвідчили гарний академічний рівень усіх представлених ними робіт та детально обговорили кожну з них.

Переможцями конкурсу стали студенти 2-го курсу магістратури юридичного факультету Волинського національного університету ім. Лесі Українки Нікіта Колесниченко та Наталія Кобернюк, які дослідили вплив Закону від 30.11.2021 № 1914-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» на суб’єктів аграрного права.

«Ідея для тез виникла завдяки практиці на моєму місці роботи в юридичній фірмі по сусідству із центральним корпусом університету, - поділився історією написання роботи Нікіта. - Надалі над тезами плідно співпрацював із одногрупницею Наталією Кобернюк, такою ж завзятою любителькою дослідження тем на стику галузей». Наталія у свою чергу висловила вдячність за можливість взяти участь у конкурсі, який дає можливості для професійного розвитку. «Даний конкурс - беззаперечна можливість для популяризації аграрного та земельного права, якому, на мою думку, приділяється замало уваги», - зауважила вона.

Популярні новини

Дискусія

Стан енергетичної спроможності країни: чого очікувати бізнесу

Незважаючи на всі намагання держави зменшити дефіцит електроенергії, сподіватися бізнесу на покращення ситуації поки не варто.

10:31 Пт 26.07.24 1848

Дискусія

Проблеми захисту персональних даних в умовах воєнного стану…

В умовах воєнного стану особливої актуальності набуло питання уточнення даних про військовозобов'язаних. Адже держава повинна мати актуальну інформацію про мобілізаційний резерв. Водночас, цей процес супроводжується виникненням правових проблем.

13:28 Чт 25.07.24 3130

Анонс

Розпочато реєстрацію на Форум ім. Й.Бронза

23 серпня в Одесі відбудеться Форум з кримінального права та процесу імені Йосипа Бронза. Відкрито реєстрацію на захід.

15:39 Ср 24.07.24 4539

Cудова практика

Автоматичне продовження тримання під вартою порушує право на…

Конституцією не визначено можливості обмеження права на свободу та особисту недоторканність, права на судовий захист, презумпції невинуватості та права на захист. Відтак, норма ч. 6 ст. 615 КПК про можливість автоматичного (без рішення суду) продовження тримання під вартою суперечить Основному Закону.

11:42 Ср 24.07.24 4797

Навчання

Інхаус або зовнішній консультант: що молодому юристу варто знати?

Куди молодому правнику краще йти працювати: до юридичної фірми чи на підприємство? Як визначитися з пріоритетами, реально оцінити свої можливості та максимально ефективно використати набуті знання?

16:24 Вт 23.07.24 6244

Дискусія

Уточнення військово-облікових даних: спірні питання обговорили…

16 липня сплив установлений законом 60-денний термін, протягом якого громадяни України мали стати на військовий облік або уточнити свої військово-облікові дані. Напередодні в НААУ обговорювали повʼязані із цим проблемні питання.

15:57 Чт 18.07.24 13690

Взаємодія

У Раді Європи підтримують розвиток НААУ

Офіс Ради Європи в Україні надаватиме всіляку підтримку розвитку Національної асоціації адвокатів України та її ініціативам на користь українського суспільства.

11:13 Ср 17.07.24 11034

Дискусія

Як компенсувати нестачу кадрів в будівельній сфері пояснив голова…

В Україні простежується дефіцит кадрів у будівельній сфері, який нині становить близько 40 %. Згідно з даними Конфедерації роботодавців України, за два роки кількість офіційно зареєстрованих працівників у будівельному секторі скоротилася на 25,4 %, до майже 300 тисяч людей. Будівельні компанії вимушені залучати до роботи іноземні кадри.

11:16 Вт 16.07.24 11074

Вестник:№ 6 червень 2024 -;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл