За підтримки ІВА у Києві повноцінно запрацював Пункт підтримки діяльності адвокатів України | НААУ

За підтримки ІВА у Києві повноцінно запрацював Пункт підтримки діяльності адвокатів України

Підтримка
16:04 Пн 27.02.23 1829 Переглядів
Версія для друку

27 лютого 2023 року на базі офісу НААУ у Києві відкрився Пункт підтримки діяльності адвокатів України, який було, в тому числі, профінансовано Міжнародною асоціацією юристів (ІВА).

Пункт підтримки відкрила Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова та Виконавчий директор Міжнародної асоціації юристів IBA Марк Елліс, який перебуває в Україні з робочим візитом.

У Пункті встановлено все необхідне для адвокатів обладнання: портативні зарядні станції EcoFlow, принтери, бездротові настільні лампи, аптечки тощо.

Завдяки підтримці, наданій IBA, Пункт відкритий для адвокатів столиці, їх помічників.

У Пунктах підтримки діяльності адвокатів України безоплатно можна: зарядити мобільні пристрої, роздрукувати матеріали, отримати доступ до інтернету, попрацювати, скористатись аптечкою, попити гарячу каву та чай.

Марк Елліс високо оцінив проведену НААУ роботу з облаштування робочих місць для забезпечення безперервної та повноцінної діяльності українських адвокатів під час блекаутів та інших наслідків повномасштабного вторгнення росії в Україну, а також запевнив у подальшій підтримці української адвокатури з боку ІВА.

Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова подякувала Марку Еллісу від всієї адвокатської спільноти за неоціненну всебічну допомогу.

IBA підтримує українських адвокатів з початку повномасштабного вторгнення в лютому 2022 року.

Популярні новини

Дискусія

Нормотворчі ініціативи щодо політичних партій дослідили на…

Інститут політичних партій у демократичному суспільстві є колективним інструментом вираження політичної волі. І партії повинні мати можливість повною мірою реалізовувати право на свободу об’єднань і вільне висловлювання думок.

15:43 Ср 12.06.24 1279

Навчання

Сімейні спори заради відстрочки від мобілізації суперечать…

Виклики воєнного стану безпосередньо впливають на суспільні відносини та формування судової практики, в тому числі, і в сімейних спорах. Але найкращі інтереси дитини залишаються головним критерієм при ухваленні судами рішень.

12:41 Ср 12.06.24 1861

Cудова практика

Суд спростував тезу про дискримінаційний характер підвищення…

Адвокат, виконуючи протягом року обов’язок з підвищення свого професійного рівня, має можливість самостійно, без обмежень, на власний розсуд обрати той чи інший спосіб (усього їх чотирнадцять) підвищення кваліфікації.

11:52 Ср 12.06.24 1724

Гарантії діяльності

Щодо тиску НАЗК на суддів КС: заява Ради адвокатів України

11 червня Національне агентство з питань запобігання корупції поширило на своєму сайті новину під заголовком «Чи мають декларуватися члени кваліфікаційно-дисциплінарних комісій адвокатури: на чий бік стане КСУ?», у якій закликало громадськість, журналістів та міжнародних партнерів уважно стежити за розглядом у Конституційному Суді України скарги члена Дисциплінарної палати кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Закарпатської області Оксани Бухтоярової щодо конституційності деяких положень Закону України «Про запобігання корупції». Засідання КСУ за цією справою має відбутися о 10 годині 12 червня 2024 року.

8:48 Ср 12.06.24 1998

Законодавство

Локалізація публічних закупівель: чи працює закон (результати…

Вдосконалення механізму ведення реєстру виробників товарів з локалізацією не тільки зменшить рівень шахрайських схем у реєстрі, але й підвищить зацікавлення інвесторів до розвитку українського бізнесу.

12:21 Вт 11.06.24 3007

Дискусія

Як захистити права дитини, коли батьки нею маніпулюють?

Поки батьки вирішують особисті спори, права дитини порушуються і вона стає механізмом для вирішення конфліктів між дорослими. Як наслідок – дитина потерпає від психологічного і фізичного насилля. Як захистити права дитини, коли законні представники не діють в її інтересах?

11:39 Вт 11.06.24 3261

Анонс

Подаруй життя захиснику: адвокатів закликають здати кров

З нагоди Всесвітнього дня донора крові, який щороку відзначається 14 червня, адвокати та всі небайдужі громадяни мають змогу долучитися до збору крові для наших захисників і захисниць, що боронять Україну.

10:24 Вт 11.06.24 3240

Гарантії діяльності

Адвокатів, які пішли на військову службу, закликають усунути…

Оскільки військова служба є несумісною з діяльністю адвоката, у військових частинах почали попереджати військовослужбовців, які не виконали вимогу закону про несумісність, про ініціювання застосування до них заходів дисциплінарного впливу.

12:18 Пн 10.06.24 15153

Вестник:№ 5 травень 2024 -;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл