Майбутнє країни стоїть саме за такими саморегулівними організаціями, як НААУ – Галина Янченко | НААУ

"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням

Майбутнє країни стоїть саме за такими саморегулівними організаціями, як НААУ – Галина Янченко

Різне
17:05 Пн 19.12.22 2947 Переглядів
Версія для друку

До Дня адвокатури України Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова відзначила почесними нагородами Національної асоціації адвокатів України Народних депутатів, які активно відстоювали інтереси інституту адвокатури у парламенті.

Нагрудний знак «Захисник адвокатури» отримала Народний депутат Галина Янченко.

Вручаючи відзнаку, Лідія Ізовітова наголосила, що як заступниця Голови Комітету ВРУ з питань антикорупційної політики Галина Янченко послідовно та принципово відстоювала боротьбу НААУ проти внесення змін до законопроекту «Про запобігання корупції», яким пропонувалось розширити коло осіб для обов’язкового декларування, а саме – адвокатами.

«Адвокатура вдячна Народному депутату України Галині Янченко за її тверду позицію та підтримку законопроекту, покликаного усунути правову невизначеність та виключити адвокатів-членів органів адвокатського самоврядування, зокрема членів кваліфікаційних палат КДКА та ВКДК, з числа суб’єктів антикорупційного декларування. Адже це очевидний тиск на незалежність адвокатури, що є порушенням як положень Конституції України, так і міжнародного законодавства про адвокатуру», - наголосила Лідія Ізовітова.

«Я дякую за вашу професійність, дякую за те, що у вас так організована Асоціація. І насправді я вважаю, що майбутнє стоїть саме за такими саморегулівними організаціями, а ви показуєте приклад, як вони мають працювати», - зазначила Галина Янченко.

Нагадаємо, нагрудним знаком «Захисник адвокатури» нагороджуються адвокати, які залучені до роботи Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності, та займають активну позицію у сфері захисту професійних та інших прав адвокатів, здійснюють організацію сприяння забезпеченню гарантій адвокатської діяльності та забезпечують необхідні мови для ефективного та якісного виконання адвокатами своїх професійних обов’язків, а також інші особи, які здійснили особистий вагомий внесок в царині захисту прав адвокатів.

Популярні новини

Гарантії для батьків, які виховують дітей самі, не мають обмежувати право на шлюб

Законодавство

Гарантії для батьків, які виховують дітей самі, не мають обмежувати…

Ідея зрівняти гарантії для батьків, які самостійно виховують дітей, заслуговує на підтримку. Разом із тим, законодавчі зміни не повинні обмежувати право батька на шлюб і мають враховувати реальні, в тому числі воєнні, обставини самостійного виховання дитини.

10:48 Ср 03.12.25 300
Відступи від якості питної води: закон має містити чіткі правила

Законодавство

Відступи від якості питної води: закон має містити чіткі правила

Запровадження до законодавства поняття «тимчасові відступи від вимог до якості питної води» без чіткого визначення та запобіжників, створює ризики для санітарно-епідеміологічної безпеки, прав споживачів і відповідності України європейським стандартам у сфері водопостачання.

16:31 Вт 02.12.25 356
Межі критики суду адвокатом дослідив ЄСПЛ

Cудова практика

Межі критики суду адвокатом дослідив ЄСПЛ

Адвокат має право гостро критикувати дії суду в межах провадження, якщо це потрібно для захисту клієнта, а не для особистої образи судді. Покарання за такі слова можливе лише у виняткових випадках і не повинно змушувати адвокатів мовчати.

15:54 Вт 02.12.25 3089
Передбачуваність і захист інвестицій: уроки проєкту для Криворізького району

Дискусія

Передбачуваність і захист інвестицій: уроки проєкту для…

Інвестор передусім оцінює три речі: передбачуваність рішень, захист інвестицій та ефективність процедур. У багатьох громадах ці умови лише формуються, тому кожен крок інвестора пов’язаний з додатковими юридичними й фінансовими ризиками.

13:09 Вт 02.12.25 265
У НААУ представили звіт про порушення прав адвокатів у ТЦК

Гарантії діяльності

У НААУ представили звіт про порушення прав адвокатів у ТЦК

Комітет захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності НААУ підготував зведений звіт про порушення професійних прав адвокатів і гарантій адвокатської діяльності з боку територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки за період з 2022 року до першого півріччя 2025 року.

11:41 Вт 02.12.25 1030
Українські судді та адвокати обговорили міжнародні спори у Лондоні

За кордоном

Українські судді та адвокати обговорили міжнародні спори у Лондоні

У Лондоні, в офісі міжнародної юридичної фірми Kennedys, відбувся професійний захід у рамках Institutional Study Visit, присвячений сучасним аспектам міжнародних комерційних спорів та арбітражу. Участь у заході взяли українські судді та група українських адвокатів і юристів. Захід організувала член Ради Комітету НААУ з примусового виконання рішень Наталя Гнєзділова, що забезпечило високий професійний рівень програми та змістовний обмін досвідом між українськими та британськими фахівцями. До дискусії долучився також представник НААУ у Республіці Австрія (м. Інсбрук) Леонід Танцюра.

15:38 Пн 01.12.25 851
Наблизити адвокатуру до кращих європейських практик – ратифікувати Конвенцію РЄ

Дискусія

Наблизити адвокатуру до кращих європейських практик –…

Обговорення реформи адвокатури має спиратися на реальні умови: безпекові ризики воєнного часу, жорсткі процедурні вимоги до скликання з’їзду, відповідність закону європейським стандартам та пріоритет ратифікації Конвенції про захист професії адвоката.

12:52 Пн 01.12.25 614
Компенсація інвестицій через податки: ризики законопроекту №13415

Законодавство

Компенсація інвестицій через податки: ризики законопроекту №13415

Ідея створення системи податкових стимулів для переробної промисловості безумовно заслуговує на підтримку. Разом із тим, блоки державної допомоги, податкових пільг і адміністрування Реєстру інвесторів потребуть доопрацювання.

12:04 Пн 01.12.25 266

Вестник:№ 11 листопад 2025 -;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл