Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - До уваги українських адвокатів у Великобританії!

До уваги українських адвокатів у Великобританії!

Анонси 19:00 Пт 16.09.22 1683 Переглядів Версія для друку

У рамках співробітництва між НААУ та Юридичним товариством Англії та Уельсу (Law Society of England and Wales) пропонуємо адвокатам, які вимушені були виїхати з України і знаходяться на сьогоднішній день на території Великої Британії, взяти участь у заході, який організовується у Лондоні 26 вересня 2022 року.

У заході візьмуть участь представники юридичних компаній, шкіл англійської мови та організатори заходів підвищення кваліфікації юристів з Великобританії. Під час цієї зустрічі адвокати зможуть дізнатися про законодавчі вимоги до юридичної професії у Великобританії, а також про можливості працевлаштування та професійного розвитку у цій країні.

Захід відбудеться за адресою місцезнаходження Юридичного товариства Англії та Уельсу (The Law Society's Hall, 113 Chancery Lane, London WC2A 1PL) з 18:00 до 20:00 p.m. BST.

Кількість учасників у заході обмежена – 100 осіб. Реєстрація відбувається за принципом першості.

Для реєстрації потрібно звернутися до Голови Британсько-української юридичної асоціації Євгенії Реботунової за адресою електронної пошти ere@sklegal.co.uk.

Популярні новини

Вестник:№7-8 липень-серпень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування