Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Відбулося засідання ДП КДКА Донецької області

Відбулося засідання ДП КДКА Донецької області

Регіональне адвокатське самоврядування
12:07 Пн 12.09.22 1554 Переглядів
Версія для друку

10 вересня, дисциплінарна палата Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Донецької області провела чергове засідання. Як і попереднє, воно відбулося у Києві у приміщенні Національної асоціації адвокатів України.

Цього разу члени регіонального органу адвокатського самоврядування розглянули чотири скарги на дії адвокатів та ухвалили за ними рішення, повідомляє пресслужба ВКДКА.

«Приємно відзначити, що завдяки гостинності столичних колег, нам удалося вийти на нормальний робочий режим розгляду питань порядку денного, – зазначила голова дисциплінарної палати Ірина Гавриш. – Попри воєнний стан, ми маємо забезпечувати виконання вимог нашого профільного закону та рішень органів адвокатського самоврядування».

Нагадаємо, за Законом про адвокатуру та адвокатську діяльність, дисциплінарне провадження стосовно адвоката здійснюється кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури за адресою робочого місця адвоката, зазначеною в Єдиному реєстрі адвокатів України. Дисциплінарна справа стосовно адвоката розглядається дисциплінарною палатою.

Згідно із Регламентом КДКА (рішення Ради адвокатів України від 17 грудня 2013 року N 268) скликання КДКА відбувається у разі необхідності вирішення питань, віднесених до її компетенції, але, як правило, не рідше одного разу на місяць.

Популярні новини

Вестник:№1-2 січень-лютий 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл