Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - 1-2 серпня відбудеться засідання РАУ

1-2 серпня відбудеться засідання РАУ

Анонси 15:16 Ср 27.07.22 1223 Переглядів Версія для друку

1-2 серпня у Закарпатській області відбудеться засідання Ради адвокатів України.

Проект порядку денного включає розгляд матеріалів з реформи адвокатури, підготовлених в робочій  групі «Юстиція» в складі Нацради з відновлення України від наслідків війни. З цим питанням виступить Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова.

Заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій доповість про реформування іноземних представництв НААУ.

Також він представить питання ведення ЄРАУ та стан сплати щорічних внесків.

Окремий блок питань порядку денного присвячений діяльності  органів адвокатського самоврядування, зокрема, в місті Київ, стосовно якого будуть розглянуті фінансові та операційні аспекти діяльності КДКА, попереднього складу ради адвокатів столиці, в тому числі стан розгляду дисциплінарних проваджень щодо колишніх членів столичних ОАС.

РАУ планує надати роз’яснення у відповідь на листи з питань представництва адвокатом інтересів клієнта в суді; дій КДКА у разі оскарження учасником дисциплінарного провадження рішення про порушення дисциплінарної справи до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури; щодо бронювання військовозобов’язаних адвокатів, які здійснюють адвокатську діяльність на період мобілізації та воєнний час.

Також РАУ розгляне звернення Голови Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності Володимира Клочкова щодо порушення суддями ВАКС професійних прав та гарантій адвокатської діяльності адвоката Гончарова. Голова цього комітету звернувся до РАУ також з пропозицією щодо сприяння у забезпеченні інтернет зв’язком у роботі судів усіх інстанцій.

До проекту порядку денного внесене питання щодо поновлення права на адвокатську діяльність екс-члена ВККСУ Павла Луцюка.

 Також будуть заслухані результати діяльності робочих груп, зокрема, щодо алгоритму дій у разі допиту адвокатів в якості свідків та створення перешкод у здійсненні адвокатської діяльності та в умовах змін до Кримінально процесуального кодексу України.

Популярні новини

Вестник:№7-8 липень-серпень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування