Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Опікунська рада надала 100 тисяч гривень дружині загиблого адвоката Дениса Гордєєва

Опікунська рада надала 100 тисяч гривень дружині загиблого адвоката Дениса Гордєєва

Адвокатура
16:00 Ср 15.06.22 1808 Переглядів
Версія для друку

15 червня 2022 року відбулось чергове засідання Опікунської ради, на якому розглянуто близько 20 заяв адвокатів, постраждалих від війни в Україні.

Першочергово члени Опікунської ради виділили 100 тисяч гривень дружині адвоката Дениса Гордєєва, який загинув від мінометного обстрілу у Сєвєродонецьку.

По 30 тисяч гривень було надано двом адвокатам з Маріуполя, чиє житло повністю зруйновано внаслідок військових дій. Також надано матеріальну допомогу десяти адвокатам з Донеччини та Харківщини, помешкання яких зазнало часткових руйнувань.

Двоє батьків-одинаків з Кривого Рогу та Миколаєва отримають по два прожиткових мінімуму на кожну дитину. Крім того, матеріальну допомогу виділено одному адвокату похилого віку з Чернігова.

На засіданні Опікунської ради було також вирішено підтримати адвокатів похилого віку з Херсонщини. Їх близько ста в області, які залишились без коштів на існування. Регіональна рада Херсонської області отримає на ці потреби 100 тисяч гривень.

Нагадаємо, Звіт про діяльність Опікунської ради НААУ оприлюднений українською та англійською мовами і надісланий донорам, які надали благодійну допомогу українським адвокатам, постраждалим від військової агресії. Звіт можна завантажити тут

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл