Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Опікунська рада надала 100 тисяч гривень дружині загиблого адвоката Дениса Гордєєва

Опікунська рада надала 100 тисяч гривень дружині загиблого адвоката Дениса Гордєєва

Адвокатура 16:00 Ср 15.06.22 1407 Переглядів Версія для друку

15 червня 2022 року відбулось чергове засідання Опікунської ради, на якому розглянуто близько 20 заяв адвокатів, постраждалих від війни в Україні.

Першочергово члени Опікунської ради виділили 100 тисяч гривень дружині адвоката Дениса Гордєєва, який загинув від мінометного обстрілу у Сєвєродонецьку.

По 30 тисяч гривень було надано двом адвокатам з Маріуполя, чиє житло повністю зруйновано внаслідок військових дій. Також надано матеріальну допомогу десяти адвокатам з Донеччини та Харківщини, помешкання яких зазнало часткових руйнувань.

Двоє батьків-одинаків з Кривого Рогу та Миколаєва отримають по два прожиткових мінімуму на кожну дитину. Крім того, матеріальну допомогу виділено одному адвокату похилого віку з Чернігова.

На засіданні Опікунської ради було також вирішено підтримати адвокатів похилого віку з Херсонщини. Їх близько ста в області, які залишились без коштів на існування. Регіональна рада Херсонської області отримає на ці потреби 100 тисяч гривень.

Нагадаємо, Звіт про діяльність Опікунської ради НААУ оприлюднений українською та англійською мовами і надісланий донорам, які надали благодійну допомогу українським адвокатам, постраждалим від військової агресії. Звіт можна завантажити тут

Популярні новини

Вестник:Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
№3-5 березень-травень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування