"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
Валентин Гвоздій взяв участь в Зустрічі керівників адвокатур International Bar Association

Валентин Гвоздій взяв участь в Зустрічі керівників адвокатур International Bar Association (IBA) - (IBA Mid-Year Leadership Meetings), організованій IBA в Литві (Вільнюс) 18-21 травня 2022 року.
Виступаючи перед керівництвом ІВА, керівниками комітетів та секцій, Валентин Гвоздій подякував міжнародному юридичному співтовариству за підтримку українських біженців, переміщених осіб, адвокатів та Національної асоціації адвокатів України. Також він тепло відзначив допомогу Федерації адвокатських асоціацій Японії, яка нещодавно надіслала благодійну грошову допомогу українським адвокатам у розмірі понад $20000.
Валентин Гвоздій розповів про діяльність Національної асоціації адвокатів України в умовах воєнного стану, про створення та діяльність опікунської ради НААУ і закликав до максимального об’єднання зусиль представників юридичного фронту усього світу для якнайшвидшої перемоги в ім’я верховенства права в Україні.
Президент Міжнародної асоціації правників Стенфорд Мойо виступив зі словами підтримки Україні та українським адвокатам. Він наголосив, що жахливі військові злочини, які вчиняються російською армією в Україні і наразі знаходяться в епіцентрі уваги світової юридичної спільноти, обов’язково будуть розслідувані, а винні будуть притягнуті до відповідальності.
Учасники зустрічі провели активне обговорення взаємодії по спеціальному веб-порталу MatchPortal, де адвокати з будь-яких юрисдикцій зможуть запропонувати свою допомогу українським колегам щодо працевлаштування, стажування, грантів, проживання тощо, який наразі активно розробляться американським IT гігантом LexisNexis.
Також під час проведених двосторонніх зустрічей з керівниками адвокатур світової спільноти Валентин Гвоздій закликав їх максимально сприяти допуску українських адвокатів до практики в іноземних юрисдикціях і поділився практичними порадами функціонування такого механізму, адже в Україні законом «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» така процедура вже давно передбачена і успішно застосовується.
Популярні новини

Дискусія
Пост із наслідками: чому адвокат не має «приватної зони» в…
Адвокат у соцмережах — це не приватна особа, а завжди публічний представник професії. Навіть неусвідомлені порушення можуть мати наслідки — аж до втрати статусу.

Cудова практика
Воєнний стан і трудові відносини: дайджест судової практики…
Комітет НААУ з питань трудового права презентував новий дайджест судової практики за II квартал 2025 року. В ньому зібрано 14 постанов Верховного Суду з трудових спорів, які формують орієнтири для правозастосування в умовах воєнного стану.

Привітання
Привітання з Днем Конституції України!
Шановні колеги!

Навчання
Адвокатам нагадали: відпочинок — це обовʼязок, а не винагорода
Чи можна залишатися ефективним фахівцем, ігноруючи сигнали втоми? Чи здатен адвокат надавати правничу допомогу, не дбаючи про власне ментальне здоров’я? Ці запитання стали центральними на вебінарі «Відпочинок: лінь чи необхідність?».

Дискусія
10 тем великої приватизації обговорили адвокати з очільницею Фонду…
Велика приватизація — тема, яка рідко стає предметом публічної дискусії, хоча саме від неї значною мірою залежить економічне майбутнє країни. Як саме держава обирає, що продавати, на яких умовах і якими механізмами захищає себе й інвестора? Як працює з проблемними активами, санкційним майном та міжнародними покупцями?

Дискусія
ПАЕ проти договору: про конфлікт норм у роботі адвоката
Укладення договору між адвокатом і клієнтом — не лише питання юридичної техніки, а й випробування на баланс між професійною етикою, законодавством і самозахистом.

Анонс
Тиждень захисту бізнесу проведуть у НААУ
З 30 червня по 4 липня у Національній асоціації адвокатів України пройде тиждень захисту бізнесу.

Гарантії діяльності
Службовий лист СБУ про «небезпечну» адвокатуру виявився фейком
Служба безпеки України офіційно заперечила справжність документа, в якому йшлося про начебто загрозливі тенденції у розвитку інституту адвокатури. Текст, який був оприлюднений раніше на маловідомому сайті та поширений у Telegram-каналах, не є службовим листом СБУ.