Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ продовжує надавати матеріальну допомогу постраждалим від війни адвокатам

НААУ продовжує надавати матеріальну допомогу постраждалим від війни адвокатам

Адвокатура
16:10 Пн 02.05.22 2921 Переглядів
Версія для друку

2 травня 2022 року відбулось чергове засідання Опікунської ради в режимі онлайн, на якому було розглянуто близько 20 заяв від адвокатів, постраждалих внаслідок воєнних дій в Україні.

Так, члени Опікунської ради надали матеріальну допомогу трьом адвокатам та членам їхніх сімей, які отримали тілесні ушкодження або загинули внаслідок бойових дій в Україні. По 10 тисяч гривень було надано адвокату з Чернігівщини, чоловік якої отримав осколкові поранення, та адвокату з Києва на поховання чоловіка, який помер від онкологічного захворювання. Ще 30 тисяч гривень було виділено адвокату з Миколаєва на лікування від осколкових поранень.

Також два прожиткові мінімуми отримає адвокат похилого віку на продукти першої необхідності.

Решта прохань про допомогу надійшла від адвокатів, які частково або повністю втратили житло та майно через війну. Більшість з них проживали у Маріуполі, пережили окупацію та потребують кошти на оренду житла в інших регіонах країни, де наразі немає бойових дій.

Нагадаємо, Опікунська рада приймає рішення про надання допомоги за визначеними критеріями, розподіляючи допомогу у порядку першої, другої і третьої черги.

В першу чергу благодійна допомога надається:

  • Адвокатам та (або) членам їх сімей, що загинули внаслідок воєнних дій на території України з 24.02.2022
  • Адвокатам та (або) членам їх сімей, що отримали тяжкі тілесні ушкодження внаслідок воєнних дій на території України з 24.02.2022
  • Адвокатам та (або) членам їх сімей, що повністю втратили житло внаслідок воєнних дій на території України з 24.02.2022, яке слугувало місцем постійного проживання, у випадку неможливості подальшого проживання в ньому через значний ступінь руйнування та відсутність іншого придатного до проживання житла.
  • Самотнім адвокатам старше 70 років, які не мають змоги евакуюватись або евакуйовані, але не мають засобів до існування

В другу чергу благодійна допомога надається:

  • Адвокатам та (або) членам їх сімей, чиє  житло частково зруйновано внаслідок воєнних дій на території України, починаючи з 24.02.2022, та потребує відновлення з можливістю подальшого проживання.
  • Адвокатам та (або) членам їх сімей, що отримали тілесні ушкодження середньої тяжкості внаслідок воєнних дій на території України з 24.02.2022
  • Адвокатам, які є батьками-одинаками та не мають засобів до існування внаслідок початку воєнних дій на території України з 24.02.2022 та за відсутності доходу.

В третю чергу благодійна допомога надається:

  • Адвокатам та дітям адвокатів, які потребують постійного прийому життєво необхідних лікарських препаратів та не мають засобів для придбання таких препаратів.

Для отримання благодійної допомоги адвокати, які постраждали внаслідок воєнних дій на території України, можуть звернутися із заявою у довільній формі на електронну адресу opekun@unba.org.ua. До заяви рекомендовано долучати документи, інформацію на підтвердження фактів, викладених в заяві.

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл