З 25 жовтня НААУ проводить тиждень аграрного права | НААУ

З 25 жовтня НААУ проводить тиждень аграрного права

Анонс
16:00 Пт 22.10.21 1406 Переглядів
Версія для друку

З 25 жовтня у НААУ розпочинається тиждень аграрного права. Члени Комітету з аграрного, земельного та довкілевого права НААУ підготували цікаві заходи та матеріали, які будуть публікуватися на сайті НААУ.

25 жовтня, 28 жовтня та 1 листопада відбудуться онлайн тренінги для адвокатів «Земля: захист права власності та протидія рейдерству». Навчання пройде в межах діяльності Громадської антирейдерської платформи. Навчальна програма організована за підтримки Всеукраїнської асоціації громад та Програми USAID АГРО спільно з Національною асоціацією адвокатів України та Вищою школою адвокатури НААУ для адвокатів, які планують підвищити свою кваліфікацію з питань протидії рейдерству у сфері земельних та аграрних правовідносин. Адвокати, які відвідають усі 3 етапи тренінгу та успішно пройдуть тестування, отримають 6 залікових балів.  Серед спікерів – адвокати зокрема члени Комітету аграрного, земельного та довкілевого права НААУ Олександр Поліводський, Ян Білоголовий, Анна Федун, судді, нотаріуси, представники органів державної влади.

До того ж адвокати, які пройдуть навчання, можуть бути залучені до діяльності обласних осередків Комітету аграрного, земельного та довкілевого права НААУ.

Участь у тренінгу безкоштовна.

Для реєстрації необхідно зареєструватись за посиланням.

З програмою тренінгу можна ознайомитися за посиланням.

Адвокати матимуть змогу ознайомитися зі статтями членів Комітету з аграрного, земельного та довкілевого права з актуальних питань аграрного права щодо:

- перевірок джерел походження коштів при купівлі земель сільськогосподарського призначення: законодавчих вимог з питань протидії рейдерству у сфері земельних та аграрних правовідносин;

- інструментів скасування договорів оренди земельних ділянок;

- земельного рейдерства в умовах вільного ринку землі.

Зазначені статті стануть у пригоді усім адвокатам, правникам, а також власникам аграрного бізнесу.

Текст і фото підгототовлені командою Координитора комітетів НААУ

Популярні новини

Дискусія

Принцип безперервності влади під час війни дослідили на круглому…

Дотримання принципу інституційної безперервності влади в Україні є надзвичайно важливим в нинішніх воєнних умовах, адже позбавлення легітимності української влади є одним з очевидних пріоритетів агресора не лише для пропаганди, а й дискредитації на міжнародній арені.

17:58 Ср 17.04.24 134

Cудова практика

Трудові спори у 2024 році: на що звертає увагу ВС

Зменшення замовлень у підприємства після введення воєнного стану на території України не свідчить про неможливість роботодавця забезпечити роботою працівника, тому призупинення трудового договору з ним є незаконним.

17:28 Вт 16.04.24 1774

Анонс

Про нові правила фінмоніторингу у ЄС розповідають адвокатам ELF та CCBE

У Європейському Союзі завершується робота над пакетом змін з питань фінансового моніторингу. Тож незабаром наберуть чинності оновлені правила запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом. Чого слід чекати?

14:54 Вт 16.04.24 1877

Законодавство

Свідоцтво адвоката пропонують викладати у Дію - проект закону

Зважаючи на досвід розміщення документів у Єдиному державному веб порталі електронних послуг, у Верховній Раді пропонують закріпити можливість відображення свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю та посвідчення адвоката на порталі Дія.

17:14 Пн 15.04.24 3505

Привітання

У другому Турнірі із судових дебатів визначено переможців

Молодіжний Комітет НААУ – UNBA NextGen оголосив переможців другого Турніру із судових дебатів, участь у якому брали студенти юридичних вишів.

16:36 Пн 15.04.24 3467

Законодавство

Адвокати знайшли юридичний ляп в останніх змінах до КПК

Через помилки у юридичній техніці, що були допущені під час внесення чергових змін до Кримінального процесуального кодексу, можуть порушуватися права осіб, що тримаються в установах попереднього ув’язнення або виконання покарань.

13:32 Пн 15.04.24 3645

Законодавство

Якщо строк розслідування закінчився, справа має бути закрита, -…

Міністерство юстиції в рамках приведення законодавства до стандартів ЄС опрацьовує ідею скасування однієї з підстав закриття кримінального провадження, а саме - закінчення строку досудового розслідування. У НААУ попереджають про порушення прав підозрюваного.

15:52 Пт 12.04.24 8488

Дискусія

Підготовче судове засідання: поради адвокатам

Щодня відбуваються десятки підготовчих судових засідань у кримінальних справах, в абсолютній більшості яких беруть участь адвокати. Принципово важливим є те, щоб кожен захисник, який залучається до підготовчого судового засідання, усвідомлював значення такої стадії процесу та вмів ефективно підготувати себе та клієнта до участі в ньому.

16:41 Чт 11.04.24 8798

Вестник:№3 березень 2024 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл