Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - З 25 жовтня НААУ проводить тиждень аграрного права

З 25 жовтня НААУ проводить тиждень аграрного права

Анонси 16:00 Пт 22.10.21 1018 Переглядів Версія для друку

З 25 жовтня у НААУ розпочинається тиждень аграрного права. Члени Комітету з аграрного, земельного та довкілевого права НААУ підготували цікаві заходи та матеріали, які будуть публікуватися на сайті НААУ.

25 жовтня, 28 жовтня та 1 листопада відбудуться онлайн тренінги для адвокатів «Земля: захист права власності та протидія рейдерству». Навчання пройде в межах діяльності Громадської антирейдерської платформи. Навчальна програма організована за підтримки Всеукраїнської асоціації громад та Програми USAID АГРО спільно з Національною асоціацією адвокатів України та Вищою школою адвокатури НААУ для адвокатів, які планують підвищити свою кваліфікацію з питань протидії рейдерству у сфері земельних та аграрних правовідносин. Адвокати, які відвідають усі 3 етапи тренінгу та успішно пройдуть тестування, отримають 6 залікових балів.  Серед спікерів – адвокати зокрема члени Комітету аграрного, земельного та довкілевого права НААУ Олександр Поліводський, Ян Білоголовий, Анна Федун, судді, нотаріуси, представники органів державної влади.

До того ж адвокати, які пройдуть навчання, можуть бути залучені до діяльності обласних осередків Комітету аграрного, земельного та довкілевого права НААУ.

Участь у тренінгу безкоштовна.

Для реєстрації необхідно зареєструватись за посиланням.

З програмою тренінгу можна ознайомитися за посиланням.

Адвокати матимуть змогу ознайомитися зі статтями членів Комітету з аграрного, земельного та довкілевого права з актуальних питань аграрного права щодо:

- перевірок джерел походження коштів при купівлі земель сільськогосподарського призначення: законодавчих вимог з питань протидії рейдерству у сфері земельних та аграрних правовідносин;

- інструментів скасування договорів оренди земельних ділянок;

- земельного рейдерства в умовах вільного ринку землі.

Зазначені статті стануть у пригоді усім адвокатам, правникам, а також власникам аграрного бізнесу.

Текст і фото підгототовлені командою Координитора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2021 - Вісник;
Партнерська програма 2021;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування