Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій взяв участь у конференції European Criminal Bar Association

Заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій взяв участь у конференції European Criminal Bar Association

Адвокатура 12:58 Вт 05.10.21 1152 Переглядів Версія для друку

Заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій взяв участь у конференції European Criminal Bar Association, яка відбулася у Берліні 1-2 жовтня за співпраці з Федеральною палатою адвокатів Німеччини.

Ключовим питанням порядку денному великого міжнародного форуму  був запуск роботи офісу європейського прокурора - European Public Prosecutor Office. Основну доповідь на цю тему представив заступник Європейського прокурора Андре Риттер (Andres Ritter). Цю тему також висвітлила президентка ССВЕ Маргарет фон Галлен (Margarete von Galen), яка звернула увагу на те, що новий правоохоронний офіс Євросоюзу має працювати в рамках стандартів захисту прав громадян. в цьому блоці дискусії за участю прокурорів прокуратур європейських країн були також обговорені процесуальні документи EPPO.

«Для України це цікавий досвід, оскільки зараз співпраця з ЄС з правових питань розвивається і вона досить комплексна, українські адвокати повинні бути готовими захищати наших громадян і в цілому володіти знаннями, як працюють такі інституції в Євросоюзі. Відтак, НААУ тісно співпрацюватиме з цією організацією та ССВЕ, аби інформувати українську адвокатську спільноту про особливості роботи  EPPO», - прокоментував Валентин Гвоздій.

Європейська прокуратура є новою незалежною прокуратурою Європейського Союзу, на яку покладено відповідальність за проведення розслідувань і притягнення до суду за злочини проти фінансових інтересів ЄС. До них відносяться декілька видів шахрайства, шахрайства з ПДВ зі збитками понад 10 мільйонів євро, відмивання грошей, корупція тощо. EPPO проводить розслідування, здійснює дії щодо притягнення до відповідальності та виконує функції прокурора у компетентних судах держав -членів -учасниць до остаточного вирішення справи. Опитування всіх держав -членів ЄС, що беруть участь, показує, що EPPO розпочнеться щонайменше з 3000 справ.

Мандат Європейської прокуратури визначений Регламентом Ради, який набрав чинності 31 жовтня 2017 р.

Популярні новини

Вестник:№9 вересень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування