Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ розширює горизонти у сфері розвитку ІТ-права

НААУ розширює горизонти у сфері розвитку ІТ-права

Адвокатура 17:02 Ср 31.03.21 493 Переглядів Версія для друку

Зважаючи на швидкість технологічного розвитку й зміни у законодавстві ІТ сфери та з метою сприяння розвитку ІТ-права, поширенню спеціалізованих практик, захисту прав людини та приведенню законодавства України у відповідність до міжнародних стандартів у сфері IT-технологій Розпорядженням Голови НААУ, РАУ Головою Комітету з ІТ-права призначено адвоката Артема Афяна.

Артем Афян, адвокат, один із засновників та керуючий партнер адвокатського об'єднання "Juscutum". Займається впровадженням інновацій в сферу надання юридичних послуг. Є автором ідеї першого мобільного додатка адвокатського захисту. Виступає за легалізацію Bitcoin в Україні. Неодноразово здійснював юридичний супровід державних інвестиційних проектів в сфері інформатизації. Постійний учасник робочих і ініціативних груп по розробці законопроектів, спрямованих на лібералізацію в економіці і захист інвестицій в Україні. Є членом експертної ради при Комітеті ВРУ з питань інформатизації та інформаційних технологій, Комітету Інтернет асоціації України з інтелектуальної власності, Головою юридичного комітету Асоціації підприємств інформаційних технологій України та консультантом Прем'єр-міністра України з питань цифрової економіки. Автор аналітичних публікацій в ділових, професійних ЗМІ.

“ІТ на сьогодні розвивається надзвичайно динамічно і надає багато викликів для сучасних адвокатів. У межах Комітету ми спробуємо налагодити зв'язки з усіма напрямами розвитку ІТ та долучити адвокатів до вирішення сучасних проблем у цій сфері. Будемо працювати по всьому спектру, починаючи від кіберспорту й закінчуючи криптовалютою. У наших планах є не просто внутрішня робота серед адвокатів, а й налагодження зв'язків з основними гравцями для того, щоб адвокати отримували практичні знання та навички”, – зазначає про активізацію роботи Комітету Артем Афян.

Комітет з ІТ-права розпочав свою діяльність 30 березня 2018 року. Під головуванням Тараса Бачинського Комітет займався розробкою проектів нормативно-правових актів, співпрацював з спеціалізованими юридичними клініками щодо сприяння наданню безоплатної правової допомоги у сфері IT і поширенню практичних знань серед студентів ВНЗ України, сприяв поширенню спеціалізованих практик у сфері інформаційних технологій та проводили цікаві й корисні заходи з метою підвищення кваліфікації адвокатів: Форум "ІТ-індустрія: реалії судочинства та  адвокатура"LVIV IT LAW FORUM та інші.

Також, члени Комітету долучилися до розробки навчального посібника “Основи ІТ-права”, який було присвячено аналізу судової практики та юридичному супроводу ІТ-компаній в Україні.

За сприяння Комітету між Національною асоціацією адвокатів України та сервісом онлайн - освіти Online Law School 18 січня 2019 року був підписаний Меморандум про співробітництво. У рамках якого члени Комітету стали тренерами навчальних програмах Online Law School та долучилися до розроблено унікального спецкурсу по вивченню основ ІТ-права, а саме: особливості юридичного обслуговування ІТ компаній, податкове та корпоративне структурування ІТ бізнесу, складання договорів, юридичне забезпечення діяльності web ресурсів та e-commerce, криптовалюта в Україні та в світі, захист інформації в ІТ та ін.

НААУ висловлює найщирішу подяку попередньому складу Комітету за плідну працю у напрямку розвитку ІТ-права в Україні!

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№4 квітень 2021 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування