"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
Оголошення про оскарження рішення РАУ як нормативно правового акта
У провадженні Окружного адміністративного суду міста Києва під головуванням судді Шейко Т.І. перебуває адміністративна справа № 640/3541/21 про визнання незаконним та скасування Порядку ведення Єдиного реєстру адвокатів України, затвердженого рішенням Ради адвокатів України № 26 від 17 грудня 2012 року, № 111 від 06 квітня 2013 року, № 149 від 01 червня 2013 року, № 184 від 27 липня 2013 року, № 220 від 27 вересня 2013 року, № 76 від 4-5 липня 2014 року, № 66 від 26 лютого 2016 року, № 117 від 23 квітня 2016 року, № 64 від 08 квітня 2017 року, № 187 від 05 серпня 2017 року, № 190 від 22 вересня 2017 року, № 93 від 02 червня 2018 року, № 109 від 25 липня 2018 року, № 218 від 13 грудня 2018 року, № 228 від 14 грудня 2018 року, № 20 від 14 лютого 2019 року, № 83 від 21 вересня 2020 року.
Сторони у справі Степанов Сергій Євгенович (позивач), Недержавна некомерційна професійна організація "Національна асоціація адвокатів України" в особі Ради адвокатів України (відповідач).
Справа розглядається у порядку загального позовного провадження.
Підготовче судове засідання призначено в приміщенні Окружного адміністративного суду міста Києва на 30 березня 2021 року о 13.00 год.
Популярні новини
Дискусія
ЕКОПФО та ВЛК: де система дає збій
Нова система оцінювання повсякденного функціонування особи і практика проходження ВЛК вже породили чимало питань — від нечітких процедур до складнощів з оскарженням рішень. Їх дослідили адвокати під час круглого столу «Проблемні питання ЕКОПФО та ВЛК», який організували Комітет НААУ з питань захисту прав осіб з інвалідністю та ВГО «Правозахисна спілка інвалідів».
Дорожня карта
Доступ до професії адвоката: підгрупа визначила вектор змін
У понеділок, 16 березня, відбулося засідання підгрупи «Доступ до професії та підготовка адвоката. Організаційні форми адвокатської діяльності» Робочої групи з виконання Дорожньої карти з питань верховенства права.
Призначення
У Каїрі зʼявилася представниця НААУ
Адвокатку Ірену Марію Острозьку-Санґушко призначено представником Національної асоціації адвокатів України в Арабській Республіці Єгипет, у місті Каїр. Відповідне розпорядження № 80 від 10.03.2026 підписала голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова.
Дискусія
Моніторинг судових процесів: адвокати долучилися до обговорення…
Моніторинг судових процесів має значення не лише як спосіб фіксації порушень, а і як інструмент оцінки того, наскільки судовий розгляд відповідає стандартам справедливого суду, виробленим статтею 6 Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод та практикою ЄСПЛ.
Захист військових
Стандарти соціального захисту військових: презентовано збірку…
12 березня 2026 року у Національній асоціації адвокатів України презентували збірку рішень Європейського комітету з соціальних прав (ЄКСП), що стосуються соціальних і трудових прав військовослужбовців та ветеранів.
Дорожня карта
Організація адвокатури: підгрупа узгодила підходи до нормативного…
13 березня відбулося засідання підгрупи «Організація адвокатури і самоврядування» Робочої групи з виконання Дорожньої карти з питань верховенства права у частині реформування адвокатури. Захід провели у форматі відеоконференції.
Гарантії діяльності
Копія заяви про злочин опинилася у скарзі на адвоката: поліція…
Комітет захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності НААУ домігся реагування поліції на порушення гарантій адвокатської діяльності. ГУНП у Дніпропетровській області повідомило про службове розслідування та дисциплінарне реагування щодо працівників поліції.
За кордоном
Де закінчується юридична інформація і починається правнича…
Юридичні фірми опинилися в суперечливій ситуації: вони хочуть максимально використати штучний інтелект, але водночас дедалі більше людей довіряють свої питання великим мовним моделям. А це, як зазначають експерти, тягне за собою незліченні ризики.