Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Комітет з міжнародного права НААУ презентує звіт за 2020 рік

Комітет з міжнародного права НААУ презентує звіт за 2020 рік

Адвокатура 16:42 Вт 23.02.21 453 Переглядів Версія для друку

У звіті представлено інформацію про основні здобутки та результати діяльності Комітету з міжнародного права НААУ у 2020 році.

Так, протягом минулого року відбулося 2 засідання Комітету. Під час засідань членами Комітету здійснювалося обговорення актуальних питань у сфері міжнародного права. Зокрема, у фокусі уваги Комітету перебувало питання подвійного громадянства.

Також за ініціативою Комітету було проведено 4 заходи. Серед них: прес-брифінг на тему: «Актуальні міжнародно-правові виклики перед Україною»;  вебінар: «Онлайн-робота адвоката в 2020: нові регулювання та практика»; круглі столи: “Фахове обговорення правових проблем необхідної оборони в Україні”; «Держава проти зелених інвесторів: виникнення спорів та перспективи їх вирішення».

У лютому 2020 року підготовлено коментар Комітету щодо ратифікації Україною Римського статуту Міжнародного кримінального суду.

Членами Комітету  також було підготовлено 20 публікацій, які були розміщені на сайті НААУ, ВША, у інших виданнях. Надано 9 коментарів для ЗМІ з актуальних міжнародно-правових питань.

Комітетом спільно з Вищою школою адвокатури було організовано низку заходів, а саме: 6 вебінарів та 3 навчальні курси, як-от: «Міграційне право для адвокатів: актуальні практичні питання», «Адвокат трудового права» (тема: «Іноземці та порядок працевлаштування іноземців»). 

Детальніше зі Звітом про діяльність Комітету можна ознайомитись за посиланням.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

 

Популярні новини

Вестник:№1-2 лютий 2021 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування