Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ має бути залучена до обговорення всіх питань, що стосуються регулювання діяльності адвокатів

НААУ має бути залучена до обговорення всіх питань, що стосуються регулювання діяльності адвокатів

Адвокатура 12:39 Ср 13.01.21 764 Переглядів Версія для друку

Представники Комітетів НААУ взяли участь у другому онлайн-засіданні Секторальної робочої групи “Правова держава, юстиція” при Міністерстві юстиції України.

Варто зауважити, що указана вище робоча група була створена з метою реалізації трирівневої моделі координації міжнародної технічної допомоги, яка включає в себе: організацію діяльності партнерів із розвитку в Україні системи судочинства й юстиції та наближення її до міжнародних стандартів, забезпечення прав людини в системі правосуддя, захисту права власності й ефективного правового регулювання, створення гуманістичної системи виконання кримінальних покарань.

У ході засідання представники органів державної влади ознайомили партнерів із розвитку з потребами стосовно отримання міжнародної технічної допомоги, а також проінформували про результати засідань тематичних підгруп, що відбулися в листопаді 2020 року.

Під час дискусії заступник Голови Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності Юрій Григоренко запропонував активніше залучати представників НААУ України до обговорення всіх питань, що стосуються регулювання діяльності адвокатів, та підтримав ініціативу проведення спільних тренінгів для працівників органів прокуратури й суддів. Також заступник Голови Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності засвідчив готовність НААУ надати матеріально-технічну базу для проведення таких тренінгів на базі Вищої школи адвокатури та закцентував увагу на необхідності збільшення  зусиль  щодо інтеграції ЄСІТС з Єдиним реєстром адвокатів України, що, у свою чергу, значно спростить електронний документообіг та унеможливить фальсифікацію документів про право на здійснення адвокатської діяльності.

Крім того, доповідач акцентував на необхідності розроблення  нормативного регулювання перевірки легітимність документів, які підтверджують повноваження адвоката, а також висловив стурбованість недофінансуванням судової системи, що не дала змоги запустити  ВККС. Усі вказані чинники, на думку Юрія Григоренка, виступають перешкодою доступу до правосуддя.

Також до засідання долучилися представники НААУ: Олександр Дроздов, Голова Комітету з питань безоплатної правової допомоги; члени Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності: Леонід Скокін, Євгеній Мірошніков; Лариса Гретченко, заступник Голови Комітету з сімейного права; Елеонора Салова, член Комітету  з міжнародних зв’язків; Тетяна Гнатюк, заступник Голови Комітету захисту прав людини; Ігор Свєтлічний, член цього ж Комітету;  Олег Простибоженко, Голова Комітету з цивільного права та процесу; Олексій Горох, Заступник Голови Комітету з кримінального права та процесу.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування