Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Підготовлено переклад рішення КСУ англійською мовою

Підготовлено переклад рішення КСУ англійською мовою

Інфо для ЗМІ
14:10 Ср 11.11.20 2990 Переглядів
Версія для друку

Комітет з міжнародних зв’язків НААУ підготував переклад англійською мовою рішення Конституційного суду України №13-р/2020.

Як відомо, 27 жовтня КСУ ухвалив рішення у справі № 1-24/2020(393/20) за конституційним поданням 47 народних депутатів щодо конституційності окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» та Кримінального кодексу України.

КСУ визнав неконституційними низку положень Закону України «Про запобігання корупції» з метою забезпечення незалежності судової гілки влади від виконавчої та законодавчої гілок влади. Насамперед мається на увазі право Національного агентства з питань запобігання корупції здійснювати контрольні функції, які мають прямий влив на судову гілку влади, і зокрема на суддів системи судоустрою та КСУ. Також визнана неконституційною стаття 366-1 Кримінального кодексу України.

Комітет НААУ зробив переклад цього рішення, зважаючи на його резонанс та особливий інтерес до нього з боку іноземних партнерів.

Також нагадаємо, НААУ зробила позиційну заяву щодо необхідності виконання цього рішення у конституційний спосіб. Документ також перекладений на англійську мову.

Decision the Constitutional Court of Ukraine regarding the conformity with the Constitution of Ukraine (constitutionality) of certain provisions of the Law of Ukraine "On Prevention of Corruption", the Criminal Code of Ukraine


UNBA Statement regarding CCU decision on the unconstitutionality of certain provisions of anti-corruption legislation

Популярні новини

Вестник:№1-2 січень-лютий 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл