"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
У НААУ розкриють питання надійного механізму захисту інтересів бізнесу у відносинах із митними органами

Сфера відносин представників бізнесу з митними органами з року в рік породжує тисячі спорів, які вимагають надання кваліфікованої правової допомоги. І результати судових розглядів вказують на те, що адвокатура України виявилася добре підготовленою до цього.
Водночас, тривалість та вартість судових процедур для бізнесу часто вимагають більш гнучких підходів у захисті порушених прав, а альтернативні способи вирішення спорів у багатьох випадках можуть виступати допоміжним елементом в побудові ефективної стратегії захисту.
03 листопада 2020 року о 14:00 НААУ за ініціативою Комітету з питань митного та податкового права спільно з Радою бізнес-омбудсмена проведе акредитовану зустріч-обговорення на тему: «Проблеми бізнесу на митниці: як діяти». Під час онлайн-дискусії інспектори Ради бізнес-омбудсмена поділяться досвідом врегулювання спорів між представниками бізнесу та митними органами поза судовими процесами, що надасть більше опцій у пошуку стратегій захисту інтересів власників підприємств.
Організатор та модератор: Яків Воронін, адвокат, Голова Комітету з питань митного та податкового права НААУ.
Доповідач: Кирило Номінас, інспектор Ради бізнес-омбудсмена.
Питання для обговорення:
- Звернення до Ради бізнес-омбудсмена як механізм захисту інтересів бізнесу у відносинах із митними органами;
- Стратегії захисту інтересів підприємств у разі невизнання заявленої митної вартості;
- Втручання правоохоронних органів у питання митного оформлення.
Місце проведення: онлайн-платформа Zoom.
Участь у заході безкоштовна.
Реєстрація за покликанням:https://cpd.hsa.org.ua/backend/events/5f916ea259618/register
Контактна особа:
Бутич Світлана, тел.: +380(63)431-14-81, e-mail: s.butych@mail.unba.org.ua
Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ
Популярні новини

Анонс
Адвокатів запрошують до створення стандартів для ШІ
До 18 липня триває прийом заявок до Юридичного комітету Міжнародної асоціації етики та доброчесності штучного інтелекту (AI Ethics & Integrity International Association, AIEI).

Законодавство
У НААУ оцінили ідею збільшення строків відповідальності за…
Неспроможність держави забезпечити відповідальність за порушення у сфері доступу до інформації, зокрема за несвоєчасне надання, ненадання або надання неповної чи недостовірної інформації у відповідь на адвокатський запит, є не лише питанням свободи слова, а й проблемою доступу до правосуддя.

Різне
Адвокати підсумували тиждень захисту бізнесу велозаїздом
У НААУ завершили тиждень захисту бізнесу незвичним форматом. Після оприлюднення тематичних публікацій і проведення серії круглих столів про наслідки скасування Господарського кодексу адвокати зібралися на підсумкове засідання… у крос-кантрійних перегонах.

Дискусія
Чому в затримці формування КК ВККС адвокати вбачають загрозу…
Для України звичною стала практика, коли норми закону спершу приймаються, а потім нівелюються. Але коли реформа за реформою обирають взірців доброчесності, а їх «святість» порушує будь-які закони, логіка побудови карткового будиночку ламається вщент.

Дискусія
Експерти мають винятковий потенціал, який варто розвивати спільно…
Професії адвоката і експерта можуть і повинні розвиватися, навчаючись одна в одної, обмінюючись досвідом та кращими практиками. Разом ми зможемо побудувати сильну, незалежну та ефективну систему правосуддя, гідну європейської України.

Взаємодія
У вихідні не працюватимуть електронні судові сервіси
На суботу, 12 липня, заплановано глобальні роботи на інфраструктурі ДП «Інформаційні судові системи». У звʼязку із цим, в цей день з продовженням на 13 липня, можуть бути недоступні сервіси електронного суду, електронного кабінету та інші.

Дискусія
Як пережити скасування ГК без утрат — радили адвокати за круглим…
Що зміниться для бізнесу після скасування Господарського кодексу? Як тепер укладати договори, хто нестиме відповідальність, як захищати інтереси у спорах і чим компенсувати втрату спеціального регулювання?

Дискусія
Прозорі правила будівельної галузі: навіщо Україні Містобудівний…
Українське містобудівне законодавство залишається фрагментарним, суперечливим і непридатним до завдань відбудови. Тож ідея кодифікації викликає значний інтерес і серед юристів, і серед фахівців будівельної галузі.