Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ презентує звіт про діяльність за 2019 рік

НААУ презентує звіт про діяльність за 2019 рік

Адвокатура 15:22 Чт 14.05.20 1250 Переглядів Версія для друку

Щорічний Звіт НААУ є найбільш повним систематизованим стратегічним документом про стан адвокатури України.

Звіт традиційно містить аналітичні дані про роботу вищих та регіональних органів адвокатського самоврядування, фінансову статистику, інформацію про динаміку змін у Єдиному реєстрі адвокатів України.

«Впродовж 2019 року НААУ активно інтегрувалася до тенденцій зростання інформаційної прозорості і діджиталізації, які уже сягнули системи правосуддя та інших органів державної влади. Ми також дали гідну відповідь на високу динаміку змін до законодавства і забезпечили запит на високий професійний рівень захисників у процесах, які стають все більш складними. Впродовж 2019 року запроваджено нові сервіси для адвокатів, модернізовано підвищення кваліфікації, стажування, складання іспитів, етичні правила професії.

Нам удалося посилити незалежний статус єдиної професійної організації адвокатури і вдосконалити стандарти адвокатської діяльності. Дотримуючись принципів професіоналізму, поважаючи корпоративний дух і консолідованість адвокатури, ми стали ще більш ефективною професійною організацією, яка спроможна надати захист кожному адвокату і гідно представити адвокатуру в Україні та в світі»,  - ідеться у вітальному слові Голови НААУ, РАУ Лідії Ізовітової.

Звіт-2019 налічує майже 200 сторінок аналітики, тексту і графіки. Структура документу складається з розділів «Лідерство в адвокатурі» (міжнародна діяльність, розвиток співпраці з партнерами в Україні та світі, партнерська програма НААУ), пріоритетних напрямків діяльності (захист прав адвокатів, розвиток адвокатського самоврядування, участь у реформі профільного законодавства). Окремі розділи присвячені діяльності РАУ, ВКДКА, Рад адвокатів та кваліфікаційно-дисциплінарних комісій адвокатур регіонів, секретаріату НААУ, роботі Вищої школи адвокатури, Центру дослідження адвокатури і права, комітетів НААУ.

У звіті викладено детальну статистичну та фінансову звітність за минулий рік, аналітику діяльності ЄРАУ, кількість порушень прав адвокатів тощо.

Англійська версія звіту буде оприлюднена ближчим часом.  

Перегляд файлу: Річний звіт НААУ 2019

 

Популярні новини

Вестник:№9 вересень 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування