Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - До уваги молодих адвокатів! Безкоштовні програми навчання у Парижі

До уваги молодих адвокатів! Безкоштовні програми навчання у Парижі

Анонси 12:37 Пн 17.02.20 6027 Переглядів Версія для друку

Асоціація адвокатів Парижа оголосила набір учасників для міжнародних програм навчання для молодих адвокатів.

Зокрема, «Міжнародна програма», яка проводиться англійською мовою, розпочнеться 4 травня і триватиме до 26 червня 2020 року (8 тижнів). Подати заявку на цю програму можна до 3 березня до НААУ на ел. адресу: h.udovenko@unba.org.ua. Учасники програми повинні гарно володіти англійською мовою.

Друга програма - «Міжнародне стажування» розпочнеться 5 жовтня і триватиме до 27 листопада 2020 року (8 тижнів). Подати заявку на цю програму можна до 4 травня 2020 року до НААУ на ел. адресу: h.udovenko@unba.org.ua. Учасники програми повинні гарно володіти французькою мовою.

НААУ здійснюватиме розгляд заявок та направить їх до Асоціації адвокатів Парижа, яка прийматиме остаточне рішення щодо кожного кандидата.

Програми передбачають навчання у Ecole de Formation du Barreau, яка проводить кваліфікацію адвокатів у Парижі. До курсу навчання включено вивчення правничої системи, адвокатської етики та правових процедур у Франції. Викладачами програми є професори права та відомі французькі адвокати. Учасники програми «Міжнародне стажування» у листопаді також матимуть можливість пройти практику в юридичних фірмах Парижа.

Асоціація адвокатів у Парижі розглядатиме для участі у цих програмах кандидатури, рекомендовані Національною асоціацією адвокатів України. Кандидати мають відповідати таким вимогам: бути членом Національної Асоціації адвокатів України, вік - до 40 років, вільно володіти мовами (французька/англійська) та мати страхування професійної діяльності адвоката (legal liability insurance).

Для участі у програмі «Міжнародна програма» Асоціації адвокатів Парижа необхідно надіслати (до 3 березня): резюме англійською мовою, мотиваційний лист англійською мовою, фотографію, копію паспорта і витяг з ЄРАУ, датований 2020 роком.

Для участі у програмі «Міжнародне стажування» необхідно надіслати (до 4 травня): резюме французькою мовою, мотиваційний лист французькою мовою, фото, копію паспорта і витяг з ЄРАУ, датований 2020 роком.

Навчання на цих програмах безкоштовне, проте відібрані учасники повинні самостійно оплатити транспорт і проживання.

Популярні новини

Вестник:№3 березень 2020 - Вісник;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Річний звіт НААУ 2018;
Партнерська програма 2019;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування