Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Нацполіція застосовуватиме Методичні рекомендації щодо порядку розгляду адвокатських запитів

Нацполіція застосовуватиме Методичні рекомендації щодо порядку розгляду адвокатських запитів

Адвокатура 14:50 Чт 04.07.19 1782 Переглядів Версія для друку

Національна поліція застосовуватиме Методичні рекомендації щодо порядку розгляду адвокатських запитів.

Про це НААУ повідомив заступник Голови Нацполіції Ігор Клименко.

Методичні рекомендації затверджені з метою недопущення порушень прав адвокатів при здійсненні ними адвокатської діяльності та дотримання самим адвокатами законодавства при зверненні до органів та підрозділів поліції.

Проект методичних рекомендацій був обговорений членами Ради адвокатів України під час засідання 13 квітня 2019 року, над цим документом працювала робоча група РАУ, створена у лютому цього року. У затвердженому рішенням РАУ проекті документу міститься, зокрема, роз’яснення  поняття адвокатського запиту та порядку його розгляду, детально описано такі документи, як свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю, ордер, в тому числі новий зразок ордера, який генерується онлайн. У методичних рекомендаціях роз’яснено права адвоката на отримання інформації та документів у кримінальних провадженнях відповідно до КПК, профільного закону та закону «Про доступ до публічної інформації». Окремий розділ присвячено відповідальності за ненадання інформації на адвокатський запит.

 

Популярні новини

Вестник:№10 жовтень 2019 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2018;
Партнерська програма 2019;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування