Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Комітет захисту прав адвокатів проводить прес-конференцію через хвилю нападів на адвокатів у резонансних справах

Комітет захисту прав адвокатів проводить прес-конференцію через хвилю нападів на адвокатів у резонансних справах

Інфо для ЗМІ 13:58 Пт 10.08.18 1921 Переглядів Версія для друку

На 10 серпня заплановано проведення засідання Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності. До порядку денного внесено розгляд нових випадків побиття адвокатів.

Так, 7 серпня було вчинено напад на адвоката Олега Поваляєва безпосередньо у приміщенні Алеляційного суду м. Києва. Напад вчинила група представників праворадикальної організації С14, яка перед тим зривала судове засідання.

9 серпня відбулося побиття адвоката Юрія Кармазіна біля будівлі Лук’янівського СІЗО. Окрім того, у цей же день відбулося побиття адвоката Оксани Рагозіної у м. Кривий Ріг.

До Комітету надійшла інформація про те, що засідання буде зірвано за участю представників С14. Аналогічна ситуація уже відбулася 31 липня, коли Комітет мав розглянути напад на адвоката Валентина Рибіна з боку представників тієї ж організації.

Оскільки ідеться по системну організовану атаку  на адвокатуру, яка вчиняється при повній бездіяльності правоохоронних органів, НААУ привертає увагу громадськості до цієї проблеми.

На 10 серпня, в п'ятницю, о 15:00 Комітет захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності при НААУ скликає прес-конференцію на тему «Напад на адвокатуру в Україні – ознака політики держави, спрямованої на порушення прав і гарантій адвокатської діяльності». учасники прес-конференції – голова Комітету Ганна Боряк, адвокати Олег Поваляєв, Тетяна Гнатюк, Катерина Кармазіна - донька госпіталізованого адвоката Юрія Кармазіна. Модератор прес-конференції адвокат Юрій Григоренко - Секретар комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності при НААУ

Учасниками прес-конференції буде заявлено про безпрецедентні випадки фізичного насильства, психологічного тиску і залякування адвокатів, які виступають захисниками в резонансних справах, в зв'язку з їх професійною діяльності з боку так званих «громадських активістів.

онлайн-трансляція прес-конференції

Заява НААУ до керівництва держави та міжнародної спільноти з приводу руйнування адвокатури

Популярні новини

Вестник:№9 вересень 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування