Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ ініціює перед МВС зміни до обліку кримінальних правопорушень, зокрема, за участю адвокатів

НААУ ініціює перед МВС зміни до обліку кримінальних правопорушень, зокрема, за участю адвокатів

Адвокатура 16:45 Ср 10.05.17 882 Переглядів Версія для друку

Рада адвокатів України вирішила ініціювати перед Міністерством внутрішніх справ України зміни та доповнення до Інструкції про оперативне інформування в органах і підрозділах внутрішніх справ, внутрішніх військах та навчальних закладах МВС України.

Зокрема, РАУ пропонуватиме віднести окремі події (кримінальні правопорушення) за участю адвокатів України та/або іноземних адвокатів  до відомостей, які ставляться на контроль керівництва МВС, та щодобово повідомляються через  спецповідомлення керівництву. У разі реєстрації події чи кримінального правопорушення за участю адвоката до спецповідомлення у обовязковому порядку має вноситися інформація про адвоката та дані з Єдиного реєстру адвокатів.

РАУ також пропонуватиме, щоб у відповідності до цієї інструкції МВС та стурктурні підрозділи в областях  інформували про такі випадки ради адвокатів регіонів; а, апарат МВС - Національну асоціацію адвокатів України.

Зміни до Інструкції про оперативне інформування в органах і підрозділах внутрішніх справ, внутрішніх військах та навчальних закладах МВС України були запропоновані Комітетом захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності при НААУ як інструмент додаткового контролю за розслідуванням порушень професійних прав адвокатів.

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Річний звіт НААУ 2017;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування