В UNBA NextGen поділилися планами на рік | НААУ

В UNBA NextGen поділилися планами на рік

Самоврядування
16:24 Пт 16.02.24 7746 Переглядів
Версія для друку

Днями відбулося засідання Молодіжного Комітету Національної асоціації адвокатів України, під час якого члени ради UNBA NextGen та регіональні представники обговорили плани діяльності на найближчий час і сповістити про кадрові зміни.

Голова комітету Сергій Барбашин сповістив, що цього року започатковано реалізацію низки проектів, серед яких:

  • турнір з судових дебатів. Заявки на участь уже зібрані і 20 лютого відбудеться установча зустріч, на якій учасники познайомляться з тренерами та представлять капітанів своїх команд. Турнір спрямований на набуття студентами практичних навичок з побудови правової позиції, підготовки процесуальних документів, ведення судової справи та виступу у судовому засіданні;
  • досвід міжнародного навчання. З метою обміну корисним досвідом в НААУ збирають інформацію про наявні проекти, критерії відбору та особливості проходження адвокатами навчання за кордоном. Перша публікація цієї рубрики вже розміщена на сайті НААУ;
  • інтерв’ю з корифеями, легендами адвокатури України про реалії професійного шляху а також круглий стіл з колегами з різним досвідом (1-5-10 + років);

Також UNBA NextGen протягом року проводитиме регулярні заходи, в тому числі освітні та фахові обговорення спільно з іншими комітетами та ознайомчі - зі студентами-юристами провідних українських вишів.

Окремою темою 2024 року стане мобілізація та військове право. Тут заплановано створення робочої групи, яка організовуватиме заходи для адвокатів спільно з Комітетом НААУ з питань військового права, а також опікуватиметься допомогою адвокатів на фронті.

С.Барбашин в ході засідання представив нового заступника голови комітету, яким став Ігор Андрєєв. «Ми працюємо майже у кожному регіоні України, успішно реалізуємо глобальні та всеукраїнські проекти, а також представляємо НААУ на міжнародній арені, зауважив очільник UNBA NextGen. - Комітет – це можливості для розвитку та реалізації здібностей кожного бажаючого. Це підтверджується і складом, і особистими досягненнями наших учасників. Тому я щиро дякую Жанні Грушко за роботу, та її внесок у наш розвиток на посаді заступника комітету. А Ігорю – мої вітання із призначенням на відповідальну посаду та побажання плідної та успішної роботи».

Аби першим отримувати новини адвокатури, підпишіться на канал Національної асоціації адвокатів України у Telegram.

Популярні новини

Законодавство

Якщо строк розслідування закінчився, справа має бути закрита, -…

Міністерство юстиції в рамках приведення законодавства до стандартів ЄС опрацьовує ідею скасування однієї з підстав закриття кримінального провадження, а саме - закінчення строку досудового розслідування. У НААУ попереджають про порушення прав підозрюваного.

15:52 Пт 12.04.24 237

Дискусія

Підготовче судове засідання: поради адвокатам

Щодня відбуваються десятки підготовчих судових засідань у кримінальних справах, в абсолютній більшості яких беруть участь адвокати. Принципово важливим є те, щоб кожен захисник, який залучається до підготовчого судового засідання, усвідомлював значення такої стадії процесу та вмів ефективно підготувати себе та клієнта до участі в ньому.

16:41 Чт 11.04.24 1914

За кордоном

Як оформити паспорти українцям в Північній Ірландії? (вебінар)

Громадяни України, які через війну тимчасово перебувають в Північній Ірландії, можуть записатися на прийом до консульських установ в межах консульського округу в місті Единбург. Там надаються послуги з оформлення паспортного документа, реєстрації народження дитини, продовження дії паспорта та отримання проїзного документа для повернення в Україну.

13:26 Чт 11.04.24 1981

Законодавство

Місцеве самоврядування: огляд останніх законодавчих новел

З жовтня 2023 року по березень 2024 року розроблено та прийнято велику кількість законодавчих актів, що стосуються вирішення стратегічних завдань державних органів та органів місцевого самоврядування. Більшість з них пов’язані з подоланням наслідків воєнних дій в Україні.

11:34 Чт 11.04.24 2042

Дискусія

Усиновлення дітей за кордоном прокоментувала голова Комітету НААУ

Національне законодавство надає перевагу усиновлення українським громадянам. Разом із тим, коли вичерпано такі можливості, дітей можуть усиновити і іноземці. В умовах повномасштабного вторгнення, коли чимало дітей опинилися за кордоном, питання набуло особливого значення.

16:12 Ср 10.04.24 3315

Законодавство

Економічне бронювання краще за невизначеність, - голова Комітету…

Концепція економічного бронювання військовозобов’язаних працівників українськими підприємствами, яку мають утілити у проекті Закону №10449 про посилення мобілізації, покликана збільшити надходження коштів для потреб армії. Чого від неї чекати?

14:54 Ср 10.04.24 4222

Різне

Повідомлення про розгляд позову у справі № 640/1859/22

НААУ повідомляє про те, що Київський окружний адміністративний суд прийняв до нового розгляду позовну заяву в адміністративній справі № 640/1859/22 за позовом Плескача В`ячеслава Юрійовича до Недержавної некомерційної професійної організації «Національна асоціація адвокатів України» в особі Ради адвокатів України, за участю третьої особи Вищої школи адвокатури Національної асоціації адвокатів України.

13:47 Вт 09.04.24 4693

Cудова практика

Хай спробують, а ми подивимось, - заступник голови ВС про…

«Якщо йдеться про те, чи можуть адвокати використовувати штучний інтелект для того, щоб створювати документи, які вони подадуть у судовому процесі, то, мабуть, тільки практика буде критерієм істини».

13:12 Вт 09.04.24 3552

Вестник:№3 березень 2024 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл