Відкрито реєстрацію на турнір із судових дебатів для студентів | НААУ

Відкрито реєстрацію на турнір із судових дебатів для студентів

Анонс
10:00 Пн 15.01.24 5067 Переглядів
Версія для друку

Сьогодні, 15 січня, розпочато прийом заявок на участь у турнірі із судових дебатів для студентів-правників 3-4-х курсів ступеня «Бакалавр» та «Магістр», які відбудуться у лютому – березні 2024 року.

Захід організовує Національна асоціація адвокатів України за ініціативи Молодіжного Комітету НААУ - UNBA NextGen.

Під час дебатів студенти отримають можливість набути практичні навички з побудови правової позиції, написання процесуальних документів, ведення судової справи та виступу на судових засіданнях.

Зареєструватися для участі можна до 31 січня 2024 року за посиланням.

Після опрацювання заявок учасників поділять на команди.

У лютому 2024 року відбудеться установча зустріч. Для кожної з команд організатори визначать тренера (адвоката, представника комітету НААУ), який проводитиме зустрічі з учасниками, даватиме поради щодо підготовки до турніру, а також супроводжуватиме команду під час самих судових дебатів.

Турнір із судових дебатів у НААУ проходить не вперше. У минулому році оорганізатори заходу відзначили високий рівень професійних знань та навичок майбутніх правників. Тоді перемогу здобула команда «Ерудит».

З організаційних питань можна звертатися до членкині Ради Молодіжного Комітету НААУ — UNBA NextGen Тетяни Рабко за електронною адресою t.rabko@mail.unba.org.ua.

Аби першим отримувати новини адвокатури, підпишіться на канал Національної асоціації адвокатів України у Telegram.

Популярні новини

Законодавство

В адвокатів з’явиться новий обов’язок за КУПБ?

Обов’язок повідомляти керівника боржника про виявлення ознак неплатоспроможності або її загрози не властивий для адвокатської діяльності.

11:26 Чт 30.05.24 473

Cудова практика

Захисник не може змінювати апеляційну скаргу обвинуваченого, - ВП ВС

Хоча захисник і діє в інтересах підзахисного, він, однак, є самостійним учасником кримінального провадження із власною правосуб’єктністю, а його юридичне становище не тотожне становищу особи, захист якої він здійснює.

10:34 Чт 30.05.24 452

Законодавство

Довічне позбавлення жінок волі - лише за сукупністю вироків (проект)

Під час формування державної кримінально-правової політики важливо враховувати соціально-психологічні та психофізіологічні особливості жінок. Саме тому встановлення різних видів та розмірів кримінальних покарань не слід уважати дискримінацією за ознакою статі.

10:14 Ср 29.05.24 2008

Анонс

РАУ надасть роз’яснення з практичних питань адвокатської…

7 - 8 червня 2024 року відбудеться чергове засідання Ради адвокатів України, в ході якого орган адвокатського самоврядування традиційно розгляне низку запитів щодо надання роз’яснень з практичних питань застосування законодавства адвокатами України.

16:27 Вт 28.05.24 3458

Законодавство

Чи має суд примушувати сторони до миру?

Якщо в трудовому або сімейному спорі справа дійшла до суду, то у переважній більшості випадків сторони вже не бачать шляху для примирення.

15:47 Вт 28.05.24 3167

Cудова практика

Як відшкодовуються витрати на адвоката у разі часткового…

При вирішенні питань про відшкодування витрат на професійну правову допомогу та покладення на сторони судових витрат має враховуватися принцип пропорційності задоволених вимог.

15:24 Вт 28.05.24 3280

Законодавство

Малозначні спори: проект Закону прийнято, але із застереженням

Переглядаючи критерії малозначних спорів, запропоновані народними депутатами на виконання рішення Конституційного Суду, Верховна Рада врахує потребу внесення змін до порядку апеляційного та касаційного розгляду, а також врахує пропозиції, висловлені Верховним Судом.

16:12 Пн 27.05.24 4871

Законодавство

Ідею відображення посвідчення адвоката в Дії оцінили в НААУ

У цілому ідея відображення посвідчення адвоката України в електронному вигляді на вебпорталі «Дія» має позитивний характер. Водночас, необхідно враховувати положення Закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», які визначають повноваження органів адвокатського самоврядування.

14:19 Пн 27.05.24 4629

Вестник:№4 квітень 2024;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл