Відкрито реєстрацію на турнір із судових дебатів для студентів
![](/assets/uploads/news/anons/2024-01-15-kom-teti_65a4e66fcaac3.jpg)
Сьогодні, 15 січня, розпочато прийом заявок на участь у турнірі із судових дебатів для студентів-правників 3-4-х курсів ступеня «Бакалавр» та «Магістр», які відбудуться у лютому – березні 2024 року.
Захід організовує Національна асоціація адвокатів України за ініціативи Молодіжного Комітету НААУ - UNBA NextGen.
Під час дебатів студенти отримають можливість набути практичні навички з побудови правової позиції, написання процесуальних документів, ведення судової справи та виступу на судових засіданнях.
Зареєструватися для участі можна до 31 січня 2024 року за посиланням.
Після опрацювання заявок учасників поділять на команди.
У лютому 2024 року відбудеться установча зустріч. Для кожної з команд організатори визначать тренера (адвоката, представника комітету НААУ), який проводитиме зустрічі з учасниками, даватиме поради щодо підготовки до турніру, а також супроводжуватиме команду під час самих судових дебатів.
Турнір із судових дебатів у НААУ проходить не вперше. У минулому році оорганізатори заходу відзначили високий рівень професійних знань та навичок майбутніх правників. Тоді перемогу здобула команда «Ерудит».
З організаційних питань можна звертатися до членкині Ради Молодіжного Комітету НААУ — UNBA NextGen Тетяни Рабко за електронною адресою t.rabko@mail.unba.org.ua.
Аби першим отримувати новини адвокатури, підпишіться на канал Національної асоціації адвокатів України у Telegram.
Популярні новини
![](/assets/uploads/news/diskusiya/2024-07-25-shabel-n-kov_66a23321e916a.jpg)
Дискусія
Стан енергетичної спроможності країни: чого очікувати бізнесу
Незважаючи на всі намагання держави зменшити дефіцит електроенергії, сподіватися бізнесу на покращення ситуації поки не варто.
![](/assets/uploads/news/diskusiya/2024-07-25-kom-teti_66a22557170a0.jpg)
Дискусія
Проблеми захисту персональних даних в умовах воєнного стану…
В умовах воєнного стану особливої актуальності набуло питання уточнення даних про військовозобов'язаних. Адже держава повинна мати актуальну інформацію про мобілізаційний резерв. Водночас, цей процес супроводжується виникненням правових проблем.
![](/assets/uploads/news/anons/2024-07-24-forum_66a0f5a9635cd.jpg)
Анонс
Розпочато реєстрацію на Форум ім. Й.Бронза
23 серпня в Одесі відбудеться Форум з кримінального права та процесу імені Йосипа Бронза. Відкрито реєстрацію на захід.
![](/assets/uploads/news/judicial-practice-news/2024-07-24-ks_66a0be6398aaf.jpg)
Cудова практика
Автоматичне продовження тримання під вартою порушує право на…
Конституцією не визначено можливості обмеження права на свободу та особисту недоторканність, права на судовий захист, презумпції невинуватості та права на захист. Відтак, норма ч. 6 ст. 615 КПК про можливість автоматичного (без рішення суду) продовження тримання під вартою суперечить Основному Закону.
![](/assets/uploads/news/navchannya/2024-07-23-veb-nar_669fa2d718c84.jpg)
Навчання
Інхаус або зовнішній консультант: що молодому юристу варто знати?
Куди молодому правнику краще йти працювати: до юридичної фірми чи на підприємство? Як визначитися з пріоритетами, реально оцінити свої можливості та максимально ефективно використати набуті знання?
![](/assets/uploads/news/diskusiya/2024-07-18-tck_669911b9e97a7.jpg)
Дискусія
Уточнення військово-облікових даних: спірні питання обговорили…
16 липня сплив установлений законом 60-денний термін, протягом якого громадяни України мали стати на військовий облік або уточнити свої військово-облікові дані. Напередодні в НААУ обговорювали повʼязані із цим проблемні питання.
![](/assets/uploads/news/vzaemodiya/2024-07-17-r_66977b8025826.jpg)
Взаємодія
У Раді Європи підтримують розвиток НААУ
Офіс Ради Європи в Україні надаватиме всіляку підтримку розвитку Національної асоціації адвокатів України та її ініціативам на користь українського суспільства.
![](/assets/uploads/news/diskusiya/2024-07-16-shabel-n-kov_66962c2da2216.jpg)
Дискусія
Як компенсувати нестачу кадрів в будівельній сфері пояснив голова…
В Україні простежується дефіцит кадрів у будівельній сфері, який нині становить близько 40 %. Згідно з даними Конфедерації роботодавців України, за два роки кількість офіційно зареєстрованих працівників у будівельному секторі скоротилася на 25,4 %, до майже 300 тисяч людей. Будівельні компанії вимушені залучати до роботи іноземні кадри.