В Ірландії з’явився представник НААУ | НААУ

"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням

В Ірландії з’явився представник НААУ

За кордоном
16:44 Пт 09.06.23 4392 Переглядів
Версія для друку

Представником Національної асоціації адвокатів України у Республіці Ірландія призначено Анну Базарчіну.

Відповідне розпорядження підписано головою НААУ, РАУ Лідією Ізовітовою.

Пріоритетним напрямом своєї діяльності на цій посаді А.Базарчіна бачить допомогу українським адвокатам в отриманні доступу до професії в Ірландії.

«Я як ніхто розумію, наскільки українським адвокатам складно отримати доступ до своєї професії за кордоном, тому я зроблю усе можливе, щоб відбулось визнання професійної кваліфікації українських адвокатів та отримання ними доступу до ринку праці в Ірландії», - зауважила представник НААУ.

Нагадаємо, що НААУ було досягнуто успішних результатів у питанні визнання професійної кваліфікації українських адвокатів в Англії та Уельсі, де британська установа з питань регулювання діяльності в сфері надання юридичних послуг спростила українським адвокатам процедуру здачі іспиту на отримання статусу соліситора.

Сьогодні ведуться активні переговори з Департаментом юстиції Ірландії, Правничим товариством (The Law Society of Ireland) та Установою з питань регулювання діяльності в сфері надання юридичних послуг (The Legal Services Regulatory Authority) щодо визнання професійної кваліфікації українських адвокатів в Ірландії.

А.Базарчіна з перших днів війни допомагає українським адвокатам. Разом з Асоціацією адвокатів ЄС (спеціалізоване адвокатське об'єднання для ірландських баррістерів, які практикують у сфері права ЄС) вона брала участь у підготовці документа про шанси України отримати статус кандидата на вступ до ЄС, що надалі реалізувалися. Також пані Базарчіна веде комунікацію з прем'єр-міністром Ірландії від імені НААУ щодо пришвидшення розгляду та прийняття законопроєкту про солідарність Ірландії з Україною. Окрім цього, вона сама пройшла шлях професійного становлення, володіє статусом баррістера та є членом Колегії адвокатів Ірландії. Також представник НААУ є головою Українсько-ірландського правового альянсу та Асоціації українських адвокатів в Ірландії, які надають активну допомогу українцям та українським адвокатам.

Довідково. Організацію роботи представників НААУ за кордоном визначає Положення, затверджене рішенням РАУ від 02.08.2022 №59. Згідно із цим документом представники НААУ за кордоном не є юридичними особами і здійснюють діяльність самостійно в інтересах НААУ та в межах законодавства країни- перебування (реєстрації).

Фінансування діяльності представників НААУ за кордоном здійснюється за їх власний рахунок, за рахунок коштів спонсорів (фізичних та юридичних осіб), благодійних фондів (організацій) та ґрунтується на принципі самофінансування. НААУ, РАУ не здійснює фінансування та не покриває витрати представників НААУ за кордоном, пов’язані з їх діяльністю.

Популярні новини

Англійське право та відбудова: у Лондоні запустили українсько-британський форум

Дискусія

Англійське право та відбудова: у Лондоні запустили…

4 червня у Лондоні відбувся UK–Ukraine English Law Forum, який покликаний стати платформою правничого діалогу між правничими спільнотами України та Великої Британії. Серед ключових тем — застосування англійського права, комерційні спори, арбітраж і медіація в контексті інвестицій та післявоєнної відбудови України.

17:24 Пт 05.06.26 522
Інституційні питання професії адвоката: підгрупа систематизує підходи

Дорожня карта

Інституційні питання професії адвоката: підгрупа систематизує…

3 червня у Національній асоціації адвокатів України відбулося засідання підгрупи «Інституційні питання професії», що працює в межах Робочої групи з виконання Дорожньої карти з питань верховенства права у частині реформування адвокатури.

16:58 Пт 05.06.26 427
Правові інструменти захисту бізнесу в умовах війни проаналізували в НААУ

Дискусія

Правові інструменти захисту бізнесу в умовах війни проаналізували…

Український бізнес працює в умовах війни, браку фінансування, тиску правоохоронних органів, регуляторної непередбачуваності та складного судового захисту. Про те, які правові інструменти можуть допомогти бізнесу зберігати активи, залучати інвестиції, документувати ризики та відшкодовувати збитки, говорили під час круглого столу «Виклики, які зазнає бізнес в 2026 році».

12:36 Пт 05.06.26 396
Сімейне право під час війни: Комітет НААУ підготував новий бюлетень

Видання

Сімейне право під час війни: Комітет НААУ підготував новий бюлетень

Питання утримання дітей, визначення їхнього місця проживання, поділу майна подружжя, міжнародного елемента в сімейних спорах і захисту дітей залишаються серед ключових у практиці сімейного права. Новий бюлетень Комітету НААУ допоможе адвокатам відстежити законодавчі зміни та актуальні підходи Верховного Суду.

16:39 Чт 04.06.26 569
Речником НААУ призначено Андрія Булгарова

Призначення

Речником НААУ призначено Андрія Булгарова

Речником Національної асоціації адвокатів України став український телеведучий та журналіст Андрій Булгаров. Він відповідатиме за реалізацію інформаційної політики, розширення взаємодії із журналістською спільнотою та представлення офіційної позиції Асоціації як в Україні, так і на міжнародному рівні.

9:19 Чт 04.06.26 646
НААУ розвиває напрям правового супроводу постраждалих від війни

Захист військових

НААУ розвиває напрям правового супроводу постраждалих від війни

Комітет НААУ з питань захисту постраждалих від збройної агресії проти України, компенсаційних механізмів та євроінтеграційного правового забезпечення відновлення продовжує роботу над форматами допомоги військовим, ветеранам, членам їхніх родин і бізнесу, що зазнав шкоди внаслідок війни.

17:34 Ср 03.06.26 635
Гендерне врядування як інструмент юридичної практики дослідили адвокати

Дискусія

Гендерне врядування як інструмент юридичної практики дослідили…

27 травня у НААУ відбулася фахова дискусія «Гендерна політика та урядування в юридичній практиці», ініційована Комітетом НААУ з питань гендерної політики. Під час заходу учасники обговорили методичні рекомендації, підготовлені для використання у юридичній практиці та правопросвітництві.

9:28 Ср 03.06.26 511
Гарантії захисту прав громадян на досудовому розслідуванні обговорили у НААУ

Дискусія

Гарантії захисту прав громадян на досудовому розслідуванні…

Захист прав громадян на досудовому розслідуванні потребує передусім належного судового контролю, зрозумілих правил для сторін кримінального провадження та практичних механізмів реагування на порушення.

11:31 Вт 02.06.26 604

Вестник:№5 травень 2026 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл