Ірландія вивчає можливість визнання кваліфікації українських адвокатів | НААУ

Ірландія вивчає можливість визнання кваліфікації українських адвокатів

За кордоном
18:07 Пт 12.05.23 2931 Переглядів
Версія для друку

Департамент юстиції Ірландії, Правниче товариство (The Law Society of Ireland) та Установа з питань регулювання діяльності в сфері надання юридичних послуг (The Legal Services Regulatory Authority) вивчають питання визнання професійної кваліфікації українських адвокатів.

Цей процес раніше ініціювала Національна асоціація адвокатів України.

Зокрема, було розроблено план дій для визнання професійної кваліфікації українських адвокатів та отримання ними доступу до ринку праці в Ірландії.

10 травня відбулося обговорення цього плану на робочій зустрічі, участь у якій взяли заступник голови РАУ Валентин Гвоздій, суддя Верховного суду Ірландії Річарс Хамфріс, член Колегії адвокатів Ірландії Анна Базарчіна, а також представник Асоціації українських адвокатів у Ірландії Василь Селіфонов.

Враховуючи успішний досвід НААУ у питанні визнання професійної кваліфікації українських адвокатів в Англії та Уельсі, де українські адвокати вже отримали певні спрощення під час складання частини іспитів, існує висока ймовірність реалізації домовленостей щодо запровадження спрощених умов доступу до ринку праці і в Ірландії, прогнозують в НААУ.

За даними Асоціації українських адвокатів у Ірландії, сьогодні в країні проживає понад 60 українських адвокатів-переселенців, які шукають можливості для працевлаштування.

Популярні новини

Законодавство

В адвокатів з’явиться новий обов’язок за КУПБ?

Обов’язок повідомляти керівника боржника про виявлення ознак неплатоспроможності або її загрози не властивий для адвокатської діяльності.

11:26 Чт 30.05.24 474

Cудова практика

Захисник не може змінювати апеляційну скаргу обвинуваченого, - ВП ВС

Хоча захисник і діє в інтересах підзахисного, він, однак, є самостійним учасником кримінального провадження із власною правосуб’єктністю, а його юридичне становище не тотожне становищу особи, захист якої він здійснює.

10:34 Чт 30.05.24 453

Законодавство

Довічне позбавлення жінок волі - лише за сукупністю вироків (проект)

Під час формування державної кримінально-правової політики важливо враховувати соціально-психологічні та психофізіологічні особливості жінок. Саме тому встановлення різних видів та розмірів кримінальних покарань не слід уважати дискримінацією за ознакою статі.

10:14 Ср 29.05.24 2009

Анонс

РАУ надасть роз’яснення з практичних питань адвокатської…

7 - 8 червня 2024 року відбудеться чергове засідання Ради адвокатів України, в ході якого орган адвокатського самоврядування традиційно розгляне низку запитів щодо надання роз’яснень з практичних питань застосування законодавства адвокатами України.

16:27 Вт 28.05.24 3460

Законодавство

Чи має суд примушувати сторони до миру?

Якщо в трудовому або сімейному спорі справа дійшла до суду, то у переважній більшості випадків сторони вже не бачать шляху для примирення.

15:47 Вт 28.05.24 3168

Cудова практика

Як відшкодовуються витрати на адвоката у разі часткового…

При вирішенні питань про відшкодування витрат на професійну правову допомогу та покладення на сторони судових витрат має враховуватися принцип пропорційності задоволених вимог.

15:24 Вт 28.05.24 3280

Законодавство

Малозначні спори: проект Закону прийнято, але із застереженням

Переглядаючи критерії малозначних спорів, запропоновані народними депутатами на виконання рішення Конституційного Суду, Верховна Рада врахує потребу внесення змін до порядку апеляційного та касаційного розгляду, а також врахує пропозиції, висловлені Верховним Судом.

16:12 Пн 27.05.24 4872

Законодавство

Ідею відображення посвідчення адвоката в Дії оцінили в НААУ

У цілому ідея відображення посвідчення адвоката України в електронному вигляді на вебпорталі «Дія» має позитивний характер. Водночас, необхідно враховувати положення Закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», які визначають повноваження органів адвокатського самоврядування.

14:19 Пн 27.05.24 4629

Вестник:№4 квітень 2024;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл