Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Представники UNBA NextGen обрані до керівництва EYBA

Представники UNBA NextGen обрані до керівництва EYBA

Адвокатура 12:28 Пн 27.06.22 442 Переглядів Версія для друку

25 червня European Young Bar Association на Міжнародній літній конференції EYBA-2022 під час загальних зборів членів правління затвердила склад Виконавчого комітету та інших органів асоціації.

За результатами виборів Голова молодіжного комітету НААУ Сергій Барбашин став Віце-президентом EYBA, його заступниця Юлія Сергет - членом Дослідницького комітету EYBA, а член Ради NextGen Олег Клим’юк  обраний до складу Представників EYBA у Комітеті Ради Європи.

«Одразу три представники UNBА NextGen увійшли до складу органів Європейської асоціації молодих адвокатів. Це стало можливим завдяки активній роботі учасників молодіжного комітету у межах співпраці з асоціацією. Щиро дякуємо представникам EYBA за довіру, а керівництву Національної асоціації адвокатів України за підтримку молодого покоління адвокатів», - зазначив Сергій Барбашин.

Нагадаємо, що UNBA NextGen у 2019 році розпочав співпрацю з European Young Bar Association. Представники UNBA NextGen брали участь у заходах Європейської асоціації, а також спільно з іноземними колегами організували міжнародну літню онлайн конференцію EYBA 2021. Крім того, у травні EYBA надала підтримку для українських адвокатів, які постраждали внаслідок війни.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування