Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Європейська асоціація молодих адвокатів надала підтримку для українських колег

Європейська асоціація молодих адвокатів надала підтримку для українських колег

Адвокатура
15:56 Чт 19.05.22 1589 Переглядів
Версія для друку

Представники Європейської асоціації молодих адвокатів (EYBA) з перших днів військової агресії Російської Федерації підтримують Україну та українських адвокатів.

Цього тижня благодійний фонд НААУ отримав 2000 євро від Європейської асоціації для адвокатів, які постраждали внаслідок війни.

Національна асоціація адвокатів України, а також молодіжний комітет НААУ - UNBA NextGen висловлюють подяку європейським колегам за підтримку!

Нагадуємо, благодійний фонд НААУ - створено з метою надання матеріальної підтримки адвокатам та членам їхніх сімей, які опинилися у скрутних життєвих обставинах. Наразі такими є воєнні дії в Україні. Кошти розподіляються Опікунською радою, яка розглядає заяви адвокатів, що постраждали внаслідок агресії РФ.

Молодіжний комітет НААУ - UNBA NextGen з 2019 року розпочав активну співпрацю з Європейською асоціацією молодих адвокатів. Представники UNBA NextGen брали участь у заходах Європейської асоціації, а також спільно з іноземними колегами організували міжнародну літню онлайн конференцію EYBA 2021. Сергій Барбашин як Голова UNBA NextGen входить до виконавчого комітету EYBA з 2020 року.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№11 листопад 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл