Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Звіт Комітету з інтелектуальної власності у 2020 році

Звіт Комітету з інтелектуальної власності у 2020 році

Адвокатура 11:02 Пт 26.02.21 526 Переглядів Версія для друку

У 2020 році члени Комітету активно долучилися до організації заходів для адвокатів. Загалом було проведено 10 заходів, серед яких: 2 круглі столи на тему: «Вищий суд з питань інтелектуальної власності: стан формування в контексті конкуренційно-антимонопольної реформи», 7 неформальних зустрічей «ІР-breakfast» з метою обговорення актуальних питань у сфері інтелектуальної власності та вебінар на тему: «Освіта з питань права інтелектуальної власності в Європейському Союзі: дорожня карта для адвокатів».

Представники Комітету підготували 12 наукових публікацій, які були опубліковані на сайті Вищої школи адвокатури НААУ та виданні “Закон і бізнес”.

За напрямом підвищення кваліфікації адвокатів Комітетом спільно з Вищою школою адвокатури НААУ було організовано низку заходів, а саме: 5 вебінарів та 5 семінарів. Також на базі ВША НААУ Комітет провів Дні інтелектуальної власності - «IP-Web-Day: Торговельні марки & авторське право» (06 червня) та «Інтелектуальна власність 2020: перезавантаження» (11 грудня). Заходи зібрали представників ТОП національних та міжнародних юридичних компаній, адвокатів, патентних повірених, судових експертів.

У 2021 році Комітетом вже проведено круглий стіл «Вищий суд з питань інтелектуальної власності: стан формування» та ІР-breakfast на тему "Квадрат Малевича vs Прості геометричні форми. Захист творів образотворчого мистецтва".

На базі ВША НААУ Комітет ініціював проведення семінаруІнтелектуальна власність на митниці: оновлені механізми захисту”, який відбудеться 15 березня.

Детальнше зі звітом Комітету з інтелектуальної власності у 2020 році можна ознайомитись за посиланням.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№4 квітень 2021 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування