Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Комітет з питань гендерної політики, що діє в складі НААУ, презентує звіт за 2020 рік

Комітет з питань гендерної політики, що діє в складі НААУ, презентує звіт за 2020 рік

Адвокатура 14:58 Пн 22.02.21 289 Переглядів Версія для друку

Комітетом з питань гендерної політики, що діє в складі НААУ, підготовлено Звіт про діяльність Комітету за 2020 рік.

Протягом минулого року за ініціативою Комітету було проведено ряд   заходів, зокрема: Meet-up «Доступ до юридичної професії: чи рівні можливості?», презентацію навчально- методичного курсу «Гендерна рівність та права жінок» (у партнерстві з Асоціацією жінок- юристок України «ЮрФем), Public Talk «Гендерна рівність в юридичній професії: міф чи реальність?».

Голова Комітету Ольга Просянюк ініціювала запуск проекту «Жінки-лідери в юридичній професії». Це серія інтерв’ю жінок, які досягли успіху в різних сферах юриспруденції. Вони розповідають про свої професійні досягнення, власний досвід подолання гендерних стереотипів та досягнення гендерного балансу.

Члени Комітету протягом 2020 року також долучалися й до реалізації інших активностей, серед яких участь у 5 заходах (круглих столах, робочих зустрічах). Крім того, за напрямком роботи Комітету підготовлено 5 публікацій; на базі Вищої школи адвокатури О.Поєдинок провела вебінар на тему: «Сексизм на роботі та поза нею: ідентифікуй і протидій».

Детальніше зі Звітом про діяльність Комітету можна ознайомитись за посиланням.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№1-2 лютий 2021 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування