"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням

Сьогодні особисті електронні кабінети адвокатів можуть працювати з перебоями

ЄРАУ
8:27 Нд 22.09.24 6896 Переглядів
Версія для друку

22 вересня у звʼязку із плановими технічними роботами тимчасово може бути обмежений доступ до особистих електронних кабінетів адвокатів на сайті Національної асоціації адвокатів України.

Роботи триватимуть з 10:00 до 20:00 і повʼязані модернізацією Єдиного реєстру адвокатів України відповідно до рішення Ради адвокатів України, ухваленого на засіданні 20 вересня.

Нагадаємо, РАУ внесла зміни до Порядку ведення ЄРАУ, згідно з якими адвокати зможуть самостійно через свій електронний кабінет на сайті НААУ формувати витяг з ЄРАУ. Він посвідчуватиметься відцифрованим підписом голови НААУ, РАУ та печаткою, тож буде юридично значимим.

Очікується, що новий функціонал буде доступний для використання вже у понеділок, 23 вересня.

Аби першим отримувати новини адвокатури, підпишіться на канал Національної асоціації адвокатів України у Telegram.

Популярні новини

У НААУ створено Комітет з питань кібербезпеки та віртуальних активів

Призначення

У НААУ створено Комітет з питань кібербезпеки та віртуальних…

При Національній асоціації адвокатів України створено постійно діючий колегіальний дорадчий орган — Комітет з питань кібербезпеки та віртуальних активів.

17:13 Пт 07.08.26 357
Лікування, вислуга і правнича допомога: які зміни необхідні для захисту військових

Захист військових

Лікування, вислуга і правнича допомога: які зміни необхідні для…

Наслідки катувань і захворювання українських військових у полоні не завжди належно фіксуються та враховуються під час надання соціальних гарантій. Тому на етапі реінтеграції важливе медичне обстеження, яке також необхідне для документування воєнних злочинів.

16:28 Пт 07.08.26 369
Енергетичне право: НААУ та АСРМГ домовилися про співпрацю

Взаємодія

Енергетичне право: НААУ та АСРМГ домовилися про співпрацю

Адвокати поглиблюватимуть фахову експертизу у сфері енергетичного права, а учасники ринку розподіленої та маневрової генерації матимуть ширші можливості для отримання професійної правничої допомоги.

13:04 Пт 07.08.26 441
Як окуляри допомагають вимкнути режим адвоката – лайфхак

Навчання

Як окуляри допомагають вимкнути режим адвоката – лайфхак

Постійна готовність відповідати клієнтам, думки про справи поза робочим часом і переживання чужих емоцій стирають межу між професійним та особистим життям адвоката. Саме тому варто тренувати перемикання між контекстами, використовувати зовнішні «якорі» й відокремлювати власну відповідальність від відповідальності клієнта.

9:11 Пт 07.08.26 377
Бюлетень Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ

Видання

Бюлетень Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики…

Комітет медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ підготував бюлетень за квітень-червень 2026 року.

15:36 Чт 06.08.26 269
Куди йде ресурс адвоката і що він отримує натомість

Навчання

Куди йде ресурс адвоката і що він отримує натомість

Щоб оцінити баланс у житті, варто визначити сфери, куди спрямовуються найбільші зусилля, час і гроші, а потім з’ясувати, що людина отримує натомість: дохід, повагу, підтримку, любов, відчуття значущості або реалізації важливої ідеї.

9:16 Чт 06.08.26 324
СЗЧ й інвалідність: слідчий ДБР розкрив підхід до розслідування справ

Дискусія

СЗЧ й інвалідність: слідчий ДБР розкрив підхід до розслідування…

Під час розслідування самовільного залишення частини військовослужбовцем з інвалідністю слідчий може враховувати медичні документи, фактичне лікування, придатність до служби та спрямованість умислу.

14:31 Ср 05.08.26 766
Адвокатська таємниця під загрозою: чим небезпечна компрометація робочого пристрою

Навчання

Адвокатська таємниця під загрозою: чим небезпечна компрометація…

Зараження робочого комп’ютера інфостілером може відкрити стороннім доступ до пошти адвоката, правових інформаційних систем, державних сервісів, банківських рахунків, хмарних сховищ, месенджерів і сервісів штучного інтелекту, зокрема до інформації клієнтів, що міститься в них.

9:17 Ср 05.08.26 421

Вестник:Адвокат+;
№6 червень 2026 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл