Як оформити паспорти українцям в Північній Ірландії? (вебінар) | НААУ

Як оформити паспорти українцям в Північній Ірландії? (вебінар)

За кордоном
13:26 Чт 11.04.24 8000 Переглядів
Версія для друку

Громадяни України, які через війну тимчасово перебувають в Північній Ірландії, можуть записатися на прийом до консульських установ в межах консульського округу в місті Единбург. Там надаються послуги з оформлення паспортного документа, реєстрації народження дитини, продовження дії паспорта та отримання проїзного документа для повернення в Україну.

Про перелік послуг та порядок їх оформлення розповіли під час вебінару в.о. керівника Консульства України в Единбурзі Андрій Куслій та віце-консул Консульства України в Единбурзі Євген Маньковський. Захід відбувся за ініціативи представника НААУ в Шотландії, Сполученому Королівстві Великої Британії і Північної Ірландії Олександра Черниха.

На заході представники Консульства роз’яснили відмінність між продовженням паспорта та отриманням нового документу, порядок реєстрації на сайті консульства в електронній черзі, консульські дії, які здійснюються без попереднього запису в порядку живої черги тощо.

Одним із найпоширеніших питань українців в Північній Ірландії є оформлення документів дітям, у яких закінчилися паспорти, а також порядок реєстрації дітей. Представники Консульства розповіли, яким чином оформлюються нові паспорти та який перелік документів необхідний. Зазначили, що у виключному порядку, коли немає часу на очікування виготовлення паспорта та доставки його до консульської установи, після початку повномасштабного вторгнення громадяни України мають право продовжити паспорт шляхом проставляння спеціальної відмітки.

Також представники Консульства звернули увагу на те, що для коректного відображення закордонних паспортів у додатку ДІЯ необхідно разом з пакетом документів надавати копію довідки про присвоєння індивідуального податкового номера.

Консультації зі всіх питань, пов’язаних з оформленням документів для українців в Північній Ірландії, можна буде отримати під час виїзного консульського обслуговування в м. Белфаст, яке відбудеться 20-21 квітня 2024 року.

На сьогодні в Північній Ірландії перебуває 2300 українців за програмою спеціального захисту.

Цей захід продовжив серію вебінарів, що проводяться НААУ для українців, які вимушено виїхали за кордон, з метою забезпечення прав громадян на належну правову допомогу, доступу до достовірної інформації з правових питань тощо. Раніше адвокати розтлумачили порядок оформлення паспортів для українських громадян, які перебувають на території Великої Британії.

Аби першим отримувати новини адвокатури, підпишіться на канал Національної асоціації адвокатів України у Telegram.

Популярні новини

Законодавство

В адвокатів з’явиться новий обов’язок за КУПБ?

Обов’язок повідомляти керівника боржника про виявлення ознак неплатоспроможності або її загрози не властивий для адвокатської діяльності.

11:26 Чт 30.05.24 404

Cудова практика

Захисник не може змінювати апеляційну скаргу обвинуваченого, - ВП ВС

Хоча захисник і діє в інтересах підзахисного, він, однак, є самостійним учасником кримінального провадження із власною правосуб’єктністю, а його юридичне становище не тотожне становищу особи, захист якої він здійснює.

10:34 Чт 30.05.24 388

Законодавство

Довічне позбавлення жінок волі - лише за сукупністю вироків (проект)

Під час формування державної кримінально-правової політики важливо враховувати соціально-психологічні та психофізіологічні особливості жінок. Саме тому встановлення різних видів та розмірів кримінальних покарань не слід уважати дискримінацією за ознакою статі.

10:14 Ср 29.05.24 1953

Анонс

РАУ надасть роз’яснення з практичних питань адвокатської…

7 - 8 червня 2024 року відбудеться чергове засідання Ради адвокатів України, в ході якого орган адвокатського самоврядування традиційно розгляне низку запитів щодо надання роз’яснень з практичних питань застосування законодавства адвокатами України.

16:27 Вт 28.05.24 3398

Законодавство

Чи має суд примушувати сторони до миру?

Якщо в трудовому або сімейному спорі справа дійшла до суду, то у переважній більшості випадків сторони вже не бачать шляху для примирення.

15:47 Вт 28.05.24 3115

Cудова практика

Як відшкодовуються витрати на адвоката у разі часткового…

При вирішенні питань про відшкодування витрат на професійну правову допомогу та покладення на сторони судових витрат має враховуватися принцип пропорційності задоволених вимог.

15:24 Вт 28.05.24 3227

Законодавство

Малозначні спори: проект Закону прийнято, але із застереженням

Переглядаючи критерії малозначних спорів, запропоновані народними депутатами на виконання рішення Конституційного Суду, Верховна Рада врахує потребу внесення змін до порядку апеляційного та касаційного розгляду, а також врахує пропозиції, висловлені Верховним Судом.

16:12 Пн 27.05.24 4819

Законодавство

Ідею відображення посвідчення адвоката в Дії оцінили в НААУ

У цілому ідея відображення посвідчення адвоката України в електронному вигляді на вебпорталі «Дія» має позитивний характер. Водночас, необхідно враховувати положення Закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», які визначають повноваження органів адвокатського самоврядування.

14:19 Пн 27.05.24 4629

Вестник:№4 квітень 2024;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл