Суддівський комітет НААУ отримав очільника | НААУ

Суддівський комітет НААУ отримав очільника

Призначення
15:08 Пт 03.11.23 9534 Переглядів
Версія для друку

Головою Комітету Національної асоціації адвокатів України з питань незалежності правосуддя та судової влади призначено адвоката Андрія Циганкова.

Раніше А.Циганков очолював в НААУ комітети з питань інформаційної політики та з питань етики.

Комітет з питань незалежності правосуддя та судової влади був утворений у лютому 2022 року. Його завданнями визначені:

  • науково-практичне опрацювання поточного стану судочинства та судоустрою;
  • вироблення узагальнених пропозицій і представлення в робочих органах Верховної Ради України та інших органах державної влади, комісіях, робочих групах тощо;
  • направлення таких пропозицій і зауважень суб'єктам законодавчої ініціативи та суб’єктам, уповноваженим приймати підзаконні акти, що стосуються судочинства та судоустрою;
  • аналіз та узагальнення правозастосовчої практики у сфері судочинства, судоустрою та незалежності судової влади;
  • за погодженням з керівництвом НААУ обговорення сформованих пропозицій з суддівськими та іншими професійними об'єднаннями;
  • проведення публічних заходів (конференцій, круглих столів, семінарів тощо) щодо правових питань і практичної реалізації судочинства, судоустрою та незалежності судової влади;
  • розроблення навчальних програм, спрямованих на експертне обговорення проблемних питань, підвищення кваліфікації адвокатів щодо практичних аспектів функціонування органів судового врядування та самоврядування.

Нагадаємо, в Національній асоціації адвокатів України нещодавно вирішили дослідити стан ефективності і доступності правосуддя, для чого запросили долучитися адвокатів з регіонів. Зокрема планується знайти відповіді на запитання, з чим реально пов’язана тривалість розгляду справ у судах України, чи є винними у цій проблемі адвокати, наскільки правомірним є втручання суддів у компетенцію дисциплінарних органів адвокатури?

Аби першим отримувати новини адвокатури, підпишіться на канал Національної асоціації адвокатів України у Telegram.

Популярні новини

Анонс

Особливості трудового права ЄС розкриють українським адвокатам

8 березня 2024 року у НААУ відбудеться круглий стіл на тему «Трудове право ЄС: що потрібно знати українським адвокатам?».

15:57 Пт 01.03.24 2731

Законодавство

Адвокатів пропонують забронювати, – правки до проекту №10449

Народні депутати у поданих ними правках до проекту Закону про посилення мобілізації пропонують передбачити бронювання адвокатів. Мета – упередити зриви судових засідань.

11:19 Пт 01.03.24 4134

За кордоном

7 кроків до професії юриста у США (вебінар)

На відміну від нашої країни, юрист у Сполучених Штатах Америки – це адвокат, який отримав кваліфікацію для юридичної практики та надає консультації або здійснює представництво у судових справах.

10:21 Пт 01.03.24 3159

Анонс

Стартував конкурс з відбору адвокатів БПД у 17-ти регіонах України

Сьогодні, 1 березня, розпочався конкурс з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правничої допомоги в сімнадяти регіонах України.

9:12 Пт 01.03.24 4305

Гарантії діяльності

Збої Електронного суду порушують конституційні гарантії, - НААУ

Останніми днями до Національної асоціації адвокатів України надходять численні повідомлення адвокатів про технічні збої в роботі підсистеми «Електронний суд». Зокрема, скарги стосуються неможливості авторизуватись в електронному кабінеті, що обмежує адвокатів у реалізації процесуальних прав, зокрема, подавати документи, брати участь у судових засіданнях в режимі відокоференції.

16:28 Чт 29.02.24 5288

Законодавство

Поняття колабораційної діяльності варто звузити, - думка

Основним критерієм злочинності діяння колабораціонізму має бути добровільність згоди на співпрацю з агресором. І, аби забезпечити справедливе правосуддя для людей з ТОТ, окрім примусу, законодавець має запровадити заходи заохочення.

15:12 Чт 29.02.24 4356

Самоврядування

Комітети НААУ звітують про роботу у 2023 році

З метою забезпечення реалізації функцій, покладених на Національну асоціацію адвокатів України профільним законом, при НААУ створюються і діють дорадчі органи – комітети. Чим вони займалися протягом 2023 року?

12:26 Чт 29.02.24 4840

Cудова практика

Фіксований гонорар: час робіт має значення при відшкодуванні витрат…

За порядком обчислення погодинна оплата послуг адвоката відрізняється від фіксованого розміру гонорару, де не враховуються фактичні витрати часу. Однак в обох випадках вони беруться до уваги при вирішенні питання відшкодування витрат на правничу допомогу.

11:13 Чт 29.02.24 4223

Вестник:№1-2 січень-лютий 2024 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл