"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
Комітети НААУ презентують публікації в рубриці «Власний досвід у професії»
Молодіжний комітет НААУ - UNBA NextGen та Комітет з питань гендерної політики, що діє у складі НААУ, ініціювали запуск публікацій в рубриці «Власний досвід у професії».
Суть статей полягає у розкритті адвокатами, членами Рад комітетів інформації про мотиви обрання професії юриста чи розповідь про наставника, що допоміг інтегруватися у професію; опис першого досвіду участі у судовому засіданні; опис справи, що запам’яталися із власної практики та життєве кредо.
Публікації підготовлені також у межах Програми з розвитку жіночого лідерства в адвокатурі та стимулювання дівчат і жінок до вибору адвокатської професії, яка запроваджена Комітетом з питань гендерної політики.
Першою про власний досвід у професії розповідає Тетяна Андріанова - Голова Комітету з питань гендерної політики, що діє у складі НААУ, генеральний директор «Октава Капітал», керуючий партнер Nota Group, член правління Асоціації професіоналів корпоративної безпеки України, координатор Women in Security при ASIS Ukraine, адвокат.
Текст і фото підготовлено командою Координатора комітетів НААУ
Популярні новини
Cудова практика
НААУ презентувала дайджест судової практики щодо захисту прав…
Національна асоціація адвокатів України публікує дайджест судової практики з питань захисту прав військовослужбовців за перший квартал 2026 року.
Анонс
Правничу допомогу ветеранам обговорять на семінарі у Києві
Практичні кейси захисту прав ветеранів, основні бар’єри у доступі до правничої допомоги, а також зміни до законодавства і правозастосовної практики представлять адвокати і представники правничої спільноти під час семінару «Справедливість і довіра: судова влада і ветерани».
Гарантії діяльності
Лист після старту обшуку: ДБР «завчасно» повідомило про слідчу дію
Слідчий Державного бюро розслідувань «завчасно» повідомив органи адвокатського самоврядування про обшук в адвоката через 6 хвилин після часу, на який у повідомленні було призначено обшук.
Захист військових
Адвокат+ у бригадах: представлено перші результати пілотного…
У Вінниці представили перші результати пілотного проєкту «Адвокат+», у межах якого адвокатів закріплюють за військовими частинами для надання правничої допомоги військовослужбовцям і членам їхніх родин.
Cудова практика
Дайджест судової практики з питань мобілізації підготували у НААУ
Комітет НААУ з питань трудового права спільно з Центром надання методичної допомоги та координації волонтерського руху адвокатів з правового захисту військовослужбовців при НААУ підготували дайджест судової практики з питань мобілізації, військового обліку та бронювання за перший квартал 2026 року.
Підтримка
Адвокатам збільшили підтримку на психотерапевтичні сесії
Національна асоціація адвокатів України змінила умови участі у проєкті «Підтримка ментального здоров’я українських адвокатів під час війни». Відтепер промокод на індивідуальні психотерапевтичні сесії на платформі Rozmova становить 4000 грн замість 1000.
За кордоном
Чи може адвокат вимагати вибачень від судді?
Де проходить межа між неприпустимим позапроцесуальним спілкуванням із суддею та правом адвоката публічно реагувати на поведінку судді, якщо вона викликає сумніви щодо професійної етики?
Самоврядування
UNBA NextGen посилює практичний напрям роботи з молодими адвокатами
Молодіжний комітет НААУ — UNBA NextGen оновив склад та узгодив подальші акценти роботи з молодими адвокатами, помічниками адвокатів і студентами-правниками. У фокусі — практичне навчання, обмін досвідом із визнаними практиками, посилення регіональної взаємодії та увага до професійних гарантій адвокатської діяльності.