Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Валентин Гвоздій взяв участь у дискусії «Вторгнення в Україну: загроза ревізіонізму та порушення міжнародного права»

Валентин Гвоздій взяв участь у дискусії «Вторгнення в Україну: загроза ревізіонізму та порушення міжнародного права»

Адвокатура 1:00 Пт 15.04.22 1872 Переглядів Версія для друку

Валентин Гвоздій представив НААУ на онлайн конференції з Грецькими Колегами на тему «Вторгнення в Україну: загроза ревізіонізму та порушення міжнародного права».

Захід координував віце-президент Ради європейських асоціацій адвокатів (CCBE) адвокат Панайотіс Перакіс.

Валентин Гвоздій розповів про роботу адвокатури України під час військової агресії, а також про діяльність системи правосуддя. Заступник Голови НААУ, РАУ висловив вдячність за підтримку, надану СВВЕ та національними адвокатурами європейських країн, в тому числі і за благодійну допомогу для адвокатів, які постраждали від військових дій.

У своєму виступі Валентин Гвоздій закликав професійну організацію адвокатів Європи посилювати зусилля з підтримки міжнародно-правової позиції України і української адвокатури, яка має зберегти ефективність у захисті прав громадян під час воєнного конфлікту.   

З промовою виступив президент Афінської асоціації адвокатів Дімітріс Вервесос, а також заступник міністра освіти Греції, професор міжнародного права та зовнішньої політики Університету Пантейон Анджелос Сірігос.

У дискусії щодо порушень міжнародного права в Україні взяли участь голова грецької делегації в CCBE адвокат Нікос Куткіас, професор EKPA, голова Національного комітету з прав людини Марія Гавунелі, професор кримінального права, кримінального процесу та міжнародного кримінального права на юридичному факультеті Афінського університету Христос Мілонопулос, Президент Інституту європейського та міжнародного кримінального права Сотіріс Сербос.

Про ініціативи ССВЕ, присвячені Україні під час військової агресії, можна дізнаватися зі спеціальної сторінки офіційного сайту організації.

Нагадаємо, 25 лютого 2022 року ССВЕ зробила заяву про вторгнення в Україну.

Популярні новини

Вестник:Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
№3-5 березень-травень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування