Валентин Гвоздій взяв участь у дискусії «Вторгнення в Україну: загроза ревізіонізму та порушення міжнародного права» | НААУ

Валентин Гвоздій взяв участь у дискусії «Вторгнення в Україну: загроза ревізіонізму та порушення міжнародного права»

Різне
1:00 Пт 15.04.22 2304 Переглядів
Версія для друку

Валентин Гвоздій представив НААУ на онлайн конференції з Грецькими Колегами на тему «Вторгнення в Україну: загроза ревізіонізму та порушення міжнародного права».

Захід координував віце-президент Ради європейських асоціацій адвокатів (CCBE) адвокат Панайотіс Перакіс.

Валентин Гвоздій розповів про роботу адвокатури України під час військової агресії, а також про діяльність системи правосуддя. Заступник Голови НААУ, РАУ висловив вдячність за підтримку, надану СВВЕ та національними адвокатурами європейських країн, в тому числі і за благодійну допомогу для адвокатів, які постраждали від військових дій.

У своєму виступі Валентин Гвоздій закликав професійну організацію адвокатів Європи посилювати зусилля з підтримки міжнародно-правової позиції України і української адвокатури, яка має зберегти ефективність у захисті прав громадян під час воєнного конфлікту.   

З промовою виступив президент Афінської асоціації адвокатів Дімітріс Вервесос, а також заступник міністра освіти Греції, професор міжнародного права та зовнішньої політики Університету Пантейон Анджелос Сірігос.

У дискусії щодо порушень міжнародного права в Україні взяли участь голова грецької делегації в CCBE адвокат Нікос Куткіас, професор EKPA, голова Національного комітету з прав людини Марія Гавунелі, професор кримінального права, кримінального процесу та міжнародного кримінального права на юридичному факультеті Афінського університету Христос Мілонопулос, Президент Інституту європейського та міжнародного кримінального права Сотіріс Сербос.

Про ініціативи ССВЕ, присвячені Україні під час військової агресії, можна дізнаватися зі спеціальної сторінки офіційного сайту організації.

Нагадаємо, 25 лютого 2022 року ССВЕ зробила заяву про вторгнення в Україну.

Популярні новини

Дискусія

Нормотворчі ініціативи щодо політичних партій дослідили на…

Інститут політичних партій у демократичному суспільстві є колективним інструментом вираження політичної волі. І партії повинні мати можливість повною мірою реалізовувати право на свободу об’єднань і вільне висловлювання думок.

15:43 Ср 12.06.24 1213

Навчання

Сімейні спори заради відстрочки від мобілізації суперечать…

Виклики воєнного стану безпосередньо впливають на суспільні відносини та формування судової практики, в тому числі, і в сімейних спорах. Але найкращі інтереси дитини залишаються головним критерієм при ухваленні судами рішень.

12:41 Ср 12.06.24 1780

Cудова практика

Суд спростував тезу про дискримінаційний характер підвищення…

Адвокат, виконуючи протягом року обов’язок з підвищення свого професійного рівня, має можливість самостійно, без обмежень, на власний розсуд обрати той чи інший спосіб (усього їх чотирнадцять) підвищення кваліфікації.

11:52 Ср 12.06.24 1648

Гарантії діяльності

Щодо тиску НАЗК на суддів КС: заява Ради адвокатів України

11 червня Національне агентство з питань запобігання корупції поширило на своєму сайті новину під заголовком «Чи мають декларуватися члени кваліфікаційно-дисциплінарних комісій адвокатури: на чий бік стане КСУ?», у якій закликало громадськість, журналістів та міжнародних партнерів уважно стежити за розглядом у Конституційному Суді України скарги члена Дисциплінарної палати кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Закарпатської області Оксани Бухтоярової щодо конституційності деяких положень Закону України «Про запобігання корупції». Засідання КСУ за цією справою має відбутися о 10 годині 12 червня 2024 року.

8:48 Ср 12.06.24 1930

Законодавство

Локалізація публічних закупівель: чи працює закон (результати…

Вдосконалення механізму ведення реєстру виробників товарів з локалізацією не тільки зменшить рівень шахрайських схем у реєстрі, але й підвищить зацікавлення інвесторів до розвитку українського бізнесу.

12:21 Вт 11.06.24 2938

Дискусія

Як захистити права дитини, коли батьки нею маніпулюють?

Поки батьки вирішують особисті спори, права дитини порушуються і вона стає механізмом для вирішення конфліктів між дорослими. Як наслідок – дитина потерпає від психологічного і фізичного насилля. Як захистити права дитини, коли законні представники не діють в її інтересах?

11:39 Вт 11.06.24 3193

Анонс

Подаруй життя захиснику: адвокатів закликають здати кров

З нагоди Всесвітнього дня донора крові, який щороку відзначається 14 червня, адвокати та всі небайдужі громадяни мають змогу долучитися до збору крові для наших захисників і захисниць, що боронять Україну.

10:24 Вт 11.06.24 3176

Гарантії діяльності

Адвокатів, які пішли на військову службу, закликають усунути…

Оскільки військова служба є несумісною з діяльністю адвоката, у військових частинах почали попереджати військовослужбовців, які не виконали вимогу закону про несумісність, про ініціювання застосування до них заходів дисциплінарного впливу.

12:18 Пн 10.06.24 15028

Вестник:№ 5 травень 2024 -;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл