Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - ССВЕ надасть підтримку українським адвокатам та біженцям з України

ССВЕ надасть підтримку українським адвокатам та біженцям з України

Адвокатура 15:37 Нд 27.02.22 2072 Переглядів Версія для друку

25 лютого 2022 року ССВЕ зробила заяву про вторгнення в Україну. Рада адвокатів і юридичних товариств Європи (CCBE) представляє адвокатські товариства та юридичні товариства 45 країн, а через них понад 1 мільйон європейських юристів. З моменту свого створення CCBE перебуває в авангарді просування та захисту правових принципів, на яких базуються демократія та верховенство права. НААУ має статус спостерігача в цій організації.

ССВЕ висловлює солідарність з українськими адвокатами, які постраждали. «CCBE додатково наголошує, що право на притулок має поважатися та гарантуватися в цьому контексті надання гуманітарної допомоги тим, хто її потребує. Держави-члени ЄС та інші європейські держави мають вжити необхідних заходів у сфері управління кордонами та надання притулку, допомагати людям, які тікають від конфліктів і насильства», - ідеться в заяві.

Нарешті, CCBE заохочує юристів надавати правову допомогу людям, які шукають міжнародного захисту, і вітає той факт, що багато професіоналів у сфері права вже займаються такими діями.

Популярні новини

Вестник:Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
№3-5 березень-травень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування