Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Опікунська рада розподілила вже близько 4 млн грн постраждалим від війни адвокатам

Опікунська рада розподілила вже близько 4 млн грн постраждалим від війни адвокатам

Адвокатура
17:18 Пт 01.04.22 2079 Переглядів
Версія для друку

1 квітня 2022 року на черговому засіданні члени Опікунської ради розглянули понад 30 заяв про надання допомоги адвокатам, які постраждали внаслідок нападу російських військ на Україну.

Найбільше серед них від адвокатів, у яких внаслідок воєнних дій повністю або частково зруйновано житло і вони потребують коштів на оренду помешкань. Переважно такі заяви надійшли від мешканців Маріуполя, Чернігова, Гостомеля, Бородянки.

Окремою категорією Опікунська рада надала підтримку батькам-одинакам, які опинились у складних життєвих обставинах. Такі адвокати отримають кошти у розмірі двох прожиткових мінімумів на кожну дитину. Відповідних заяв до чергового засідання Опікунської ради надійшло шість.

Крім того, Опікунська рада виділила кошти двом адвокатам похилого віку, які потребують життєво необхідних ліків.

Як повідомив Керівник Секретаріату Вадим Красник на сьогодні Опікунською радою освоєно вже близько 4 млн грн коштів, які НААУ отримала від закордонних благодійних організацій.

Нагадаємо, Опікунська рада приймає рішення про надання допомоги за визначеними критеріями, розподіляючи допомогу у порядку першої, другої і третьої черги.

В першу чергу благодійна допомога надається:

  • Адвокатам та (або) членам їх сімей, що загинули внаслідок воєнних дій на території України з 24.02.2022
  • Адвокатам та (або) членам їх сімей, що отримали тяжкі тілесні ушкодження внаслідок воєнних дій на території України з 24.02.2022
  • Адвокатам та (або) членам їх сімей, що повністю втратили житло внаслідок воєнних дій на території України з 24.02.2022, яке слугувало місцем постійного проживання, у випадку неможливості подальшого проживання в ньому через значний ступінь руйнування та відсутність іншого придатного до проживання житла.
  • Самотнім адвокатам старше 70 років, які не мають змоги евакуюватись або евакуйовані, але не мають засобів до існування

В другу чергу благодійна допомога надається:

  • Адвокатам та (або) членам їх сімей, чиє  житло частково зруйновано внаслідок воєнних дій на території України, починаючи з 24.02.2022, та потребує відновлення з можливістю подальшого проживання.
  • Адвокатам та (або) членам їх сімей, що отримали тілесні ушкодження середньої тяжкості внаслідок воєнних дій на території України з 24.02.2022
  • Адвокатам, які є батьками-одинаками та не мають засобів до існування внаслідок початку воєнних дій на території України з 24.02.2022 та за відсутності доходу.

В третю чергу благодійна допомога надається:

  • Адвокатам та дітям адвокатів, які потребують постійного прийому життєво необхідних лікарських препаратів та не мають засобів для придбання таких препаратів.

Для отримання благодійної допомоги адвокати, які постраждали внаслідок воєнних дій на території України, можуть звернутися із заявою у довільній формі на електронну адресу opekun@unba.org.ua. До заяви рекомендовано долучати документи, інформацію на підтвердження фактів, викладених в заяві.

Популярні новини

Вестник:№11 листопад 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл