Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Комітет медичного і фармацевтичного права та біоетики здійснив правовий аналіз законопроектів щодо застосування ДРТ

Комітет медичного і фармацевтичного права та біоетики здійснив правовий аналіз законопроектів щодо застосування ДРТ

Законодавство 13:34 Ср 23.02.22 631 Переглядів Версія для друку

НААУ направила науково-практичний висновок до проектів законів України «Про допоміжні репродуктивні технології» (реєстр. № 6475 від 28.12.2021), «Про застосування допоміжних репродуктивних технологій» (реєстр. № 6475-1 від 11.01.2022) та «Про застосування допоміжних репродуктивних технологій та замінне материнство» (реєстр. № 6475-2 від 13.01.2022).

Відповідний правовий аналіз було здійснено Комітетом медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ у відповідь на запит Комітету ВРУ з питань гуманітарної та інформаційної політики.

Додатково Комітетом проаналізовано проект Закону України «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо правопорушень у сфері застосування допоміжних репродуктивних технологій» (реєстр. № 6517 від 13.01.2022).

Крім того, у НААУ відбулося експертне обговорення вищевказаних законопроектів, організоване за ініціативою Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики спільно із Всеукраїнською фундацією компаній з організаційно-правового забезпечення програм ДРТ.

Текст і фото підготовлені командою Координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування