"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням

Комітет зі спортивного права та фізичної культури відзвітував про свою діяльність за 2021 рік

Різне
11:22 Вт 25.01.22 1267 Переглядів
Версія для друку

Незважаючи на карантин, Комітету вдалося забезпечувати та координувати роботу з питань фізичної культури і спорту серед адвокатів, зокрема організувати тренування, спортивні турніри і змагання, такі як:

  • Всеукраїнський турнір з кульової стрільби (пістолет GLOCK) серед адвокатів. У заході взяли участь більше 30 адвокатів з усіх регіонів України. Турнір показав, що адвокати не тільки вміють правильно використовувати короткоствольну вогнепальну зброю, а й взагалі володіють нею на високому рівні. Результати всіх учасників на рівні розрядників, а у деяких показники як у майстрів спорту;
  • Щорічний турнір зі стендової стрільби серед адвокатів. У заході взяли участь 32 адвокати й адвокатки, які змагалися в двох дисциплінах: компакт-спортінг – 50 мішеней (два майданчики) та мисливська стежка – 20 мішеней. За результатами змагань перше місце виборов адвокат Ростислав Пашук (Львівська область), друге місце посів Сергій Шилан (Рівненська область); третій результат продемонстрував Дмитро Зінкевич (м. Київ);
  • П’ятий Національний футбольний турнір серед адвокатів «Кубок UNBA-2021». У змаганні взяли участь 23 команди адвокатів, які представляли свої регіональні спільноти, та 4 команди ветеранів (у складі гравців старше 45 років). За підсумками змагань 1 місце виборола команда «Львівські леви», яка у фінальному матчі обіграла команду Хмельницької області «Сокіл Поділля» з рахунком 1:0;
  • 12-й Wizzair Kyiv City Marathon. У заході взяла участь команда НААУ, організована Комітетом. П’ятеро з адвокатів подолали дистанцію півмарафону, а четверо - повного марафону в естафеті. Подолання марафонської дистанції — справжнє випробування й перевірка на міцність. Завдяки підтримці Комітету та постійним тренуванням всі адвокати успішно завершили дистанцію з гарними результатами.

Детальну інформацію про проведення спортивних заходів Національної асоціації адвокатів  України Ви можете знайти на сайті НААУ, а також в групі Facebook під назвою: Турніри UNBA.

З повним звітом Комітету зі спортивного права та фізичної культури можна ознайомитися за посиланням.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

У НААУ створено Комітет з питань кібербезпеки та віртуальних активів

Призначення

У НААУ створено Комітет з питань кібербезпеки та віртуальних…

При Національній асоціації адвокатів України створено постійно діючий колегіальний дорадчий орган — Комітет з питань кібербезпеки та віртуальних активів.

17:13 Пт 07.08.26 224
Лікування, вислуга і правнича допомога: які зміни необхідні для захисту військових

Захист військових

Лікування, вислуга і правнича допомога: які зміни необхідні для…

Наслідки катувань і захворювання українських військових у полоні не завжди належно фіксуються та враховуються під час надання соціальних гарантій. Тому на етапі реінтеграції важливе медичне обстеження, яке також необхідне для документування воєнних злочинів.

16:28 Пт 07.08.26 286
Енергетичне право: НААУ та АСРМГ домовилися про співпрацю

Взаємодія

Енергетичне право: НААУ та АСРМГ домовилися про співпрацю

Адвокати поглиблюватимуть фахову експертизу у сфері енергетичного права, а учасники ринку розподіленої та маневрової генерації матимуть ширші можливості для отримання професійної правничої допомоги.

13:04 Пт 07.08.26 362
Як окуляри допомагають вимкнути режим адвоката – лайфхак

Навчання

Як окуляри допомагають вимкнути режим адвоката – лайфхак

Постійна готовність відповідати клієнтам, думки про справи поза робочим часом і переживання чужих емоцій стирають межу між професійним та особистим життям адвоката. Саме тому варто тренувати перемикання між контекстами, використовувати зовнішні «якорі» й відокремлювати власну відповідальність від відповідальності клієнта.

9:11 Пт 07.08.26 317
Бюлетень Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ

Видання

Бюлетень Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики…

Комітет медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ підготував бюлетень за квітень-червень 2026 року.

15:36 Чт 06.08.26 233
Куди йде ресурс адвоката і що він отримує натомість

Навчання

Куди йде ресурс адвоката і що він отримує натомість

Щоб оцінити баланс у житті, варто визначити сфери, куди спрямовуються найбільші зусилля, час і гроші, а потім з’ясувати, що людина отримує натомість: дохід, повагу, підтримку, любов, відчуття значущості або реалізації важливої ідеї.

9:16 Чт 06.08.26 287
СЗЧ й інвалідність: слідчий ДБР розкрив підхід до розслідування справ

Дискусія

СЗЧ й інвалідність: слідчий ДБР розкрив підхід до розслідування…

Під час розслідування самовільного залишення частини військовослужбовцем з інвалідністю слідчий може враховувати медичні документи, фактичне лікування, придатність до служби та спрямованість умислу.

14:31 Ср 05.08.26 748
Адвокатська таємниця під загрозою: чим небезпечна компрометація робочого пристрою

Навчання

Адвокатська таємниця під загрозою: чим небезпечна компрометація…

Зараження робочого комп’ютера інфостілером може відкрити стороннім доступ до пошти адвоката, правових інформаційних систем, державних сервісів, банківських рахунків, хмарних сховищ, месенджерів і сервісів штучного інтелекту, зокрема до інформації клієнтів, що міститься в них.

9:17 Ср 05.08.26 414

Вестник:Адвокат+;
№6 червень 2026 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл